Domů : Přípony souborů : Format .part

.part soubor

Typ souboru :Partially Downloaded File

Vývojář N/A
Kategorie Různé soubory
Formát Text and Binary

Co je to soubor PART?

Soubor PART je částečně stažený soubor z Internetu, který se používá pro stahování nebo která byla zastavena. Některé soubory PART mohou být později obnoveny pomocí stejného programu, který spustil stahování. Soubory PART jsou obvykle používány programem Mozilla Firefox a několika programy pro přenos souborů, např. Go! Zilla, eMule a přerušeným programem eDonkey.

Více informací

Pokud používáte Skype na počítači Mac a soubor PART se znovu zobrazuje, přesuňte soubor do koše a ujistěte se, že je to jediný soubor v koši. Potom klepněte pravým tlačítkem myši na ikonu "Koš", podržte klávesu "Command", vyberte Secure Empty Trash a ověřte, zda je koš prázdný. Když znovu otevřete Skype, soubor PART by se již neměl znovu zobrazovat.

POZNÁMKA: Chcete-li obnovit stahování souboru PART pomocí programu FlashGet, budete možná muset přejmenovat příponu na .JC .

Programy, které otevírají PART soubory
Windows
Mozilla Firefox
Skype
FlashGet
Free Download Manager
DrSiRiUs eMule Plus
Headlight Go!Zilla
Linux
Mozilla Firefox
Skype
zsync
Macintosh
Mozilla Firefox
Skype

O PART souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .part a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Partially Downloaded File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Můj bratr musel nedávno provést velký úklid na svém pevném disku. Většina věcí, které vymazal, byly klipy z videoher. Bylo tam však mnoho souborů se stejným formátem a nikdo z nás se v něm nevyznal. Přečetl jsem si váš příspěvek o příponě .part, protože všechny byly tohoto typu. Dává to smysl, protože spoustu věcí stahuje online a naše internetové připojení není nejlepší. Je zajímavé, jak jsou soubory PART speciálně určeny pro částečně stažené věci. Způsob, jakým FireFox pracuje, je velmi zajímavý a nyní se dozvědět, že jsou typickými uživateli tohoto formátu, je zajímavé. Metoda, kterou jsi vysvětlil ohledně změny přípony pro jejich otevření, je také úžasná. Pěkná zkratka lol. Ještě jednou díky!