Software : Bitdefender : Bitdefender Antivirus Plus

Bitdefender Antivirus Plus

Verze
2017
Platforma
Licence Commercial
Kategorie Utility

Software Review

Hlavní funkce

  • Ochrana proti malwaru, jako jsou viry a phishingové útoky
  • Poradce pro zabezpečení sítě Wi-Fi kontroluje úroveň zabezpečení sítí
  • SafePay zajišťuje online finanční transakce
  • Skartovač souborů bezpečně odstraní soubory s citlivými informacemi

Bitdefender Antivirus Plus je program Windows používaný k ochraně před bezpečnostními hrozbami, jako je například malware. Dodává se s celou řadou funkcí, včetně nástroje Wi-Fi Security Advisor, File Shredder a SafePay.

Antivirus Plus chrání před škodlivým softwarem, který zahrnuje viry, ransomware a phishingové útoky. Program poskytuje Poradci pro zabezpečení sítě Wi-Fi, který kontroluje úroveň zabezpečení veřejných sítí a vaší domácí sítě a ověřuje, zda jsou bezpečné a vydává bezpečnostní doporučení. Když navštívíte finanční stránky, kde se transakce konají, Bitdefender otevře SafePay, bezpečné desktopové prostředí a prohlížeč, který vám umožní provádět finanční transakce.

Software nabízí nástroj pro správu hesel nazvaný Peněženka, který pracuje s Chrome, Firefoxem, a prohlížeče Internet Explorer. Peněženka si pamatuje vaše přihlašovací údaje z různých stránek, které používáte podobně jako Apple Keychain Access for OS X. Nástroj také umožňuje ručně přidávat přihlašovací údaje a hesla pro aplikace. Dalším bezpečnostním prvkem, který přichází s aplikací Antivirus Plus, je File Shredder, což je nástroj pro bezpečné mazání, který před vymazáním přepíše soubory s citlivými informacemi, takže je nebudou moci obnovit ostatní uživatelé.

Antivirus Plus se používá především pro domácí uživatele a je k dispozici za různé ceny v závislosti na délce pokrytí a počtu zařízení pod ochranou. Bitdefender Antivirus Plus se může pochlubit působivou úrovní detekce virů a nabízí užitečné nástroje, jako je SafePay a Wi-Fi Security Advisor, které z něj činí jeden z nejlepších bezpečnostních programů pro ochranu počítače.

Aktualizováno: září 29, 2016

▶ Primární přípona souboru

.xmd – Bitdefender Plugin File

▶ Použity další přípony souborů Bitdefender Antivirus Plus 2017

Podporované typy souborů
.BVD Bitdefender Vault File
.CVD Bitdefender Virus Definition File
.IVD Bitdefender Incremental Virus Definitions File
Další související formáty souborů