Software : Dave Dribin : MAME OS X

MAME OS X

Verze
0.135
Platforma
Licence Freeware
Kategorie Gaming

Software Review

Hlavní funkce

  • Emuluje tisíce arkádových her
  • Uloží oblíbené hry
  • Poskytuje vizuální efekty

MAME OS X je OS X port emulátoru MAME (Multiple Arcade Machine Emulator). Používá se k emulaci starých arkádových her, jako je Pacman, NBA Jam, Street Fighter, X-Men a 1942.

Aby bylo možné hrát hry s MAME OS X, potřebujete ROM z původních arkádových her . MAME OS X také emuluje herní hardware včetně mikroprocesoru, zvukových čipů a grafiky. MAME OS X nabízí celou řadu užitečných funkcí, jako je schopnost ukládat své oblíbené hry, umožnit vizuální efekty přizpůsobení hratelnosti a jednoduché a čisté rozhraní pro hraní her.

MAME OS X se používá především lidé, kteří chtějí přehrát klasické arkádové hry. Emulátor je jednoduchý a funguje, i když má závady a vyžaduje, abyste vlastnili původní arkádovou hru, abyste emulovali ROM. MAME OS X je podobný MacMAME, což je další OS X port MAME. Oba tyto projekty nebyly od roku 2000 aktualizovány. Ale pro všechny tyto chyby nejsou jiné lepší možnosti pro emulaci klasických arkádových her na OS X, což znamená, že budete muset pracovat přes chyby, které přicházejí s MAME OS X.

Aktualizováno: 18. listopadu 2016

▶ Primární přípona souboru

.zip – MAME Game ROM

▶ Použity další přípony souborů MAME OS X 0.135

Podporované typy souborů
.DIF MAME CHD Diff File
.CFG MAME Configuration File
.CHD MAME Hard Disk Image
.INP MAME Replay File
.HI MacMAME High Scores File
.STA MAME Saved State File
.NV MAME NVRAM File
.LNG MAME Language File
Další související formáty souborů