Domů : Přípony souborů : Format .nv

.nv soubor

Typ souboru 1:NewViews Database File

Vývojář Q.W. Page Associates
Kategorie Databázové soubory
Formát Binary

Co je to NV soubor?

Databázový soubor vytvořený NewViews pro DOS (také označovaný jako NV1), program DOS používaný pro podnikové účetnictví; může zahrnovat mzdy, daně, náklady, příjmy a další účetní informace; slouží k ukládání a sledování firemních financí.

Více informací

Soubory NV lze převést na novější formát .NV2 pomocí komponenty NewViews for DOS s názvem NVEXPORT, knihovnou procedur zpřístupněnou společností Q.W. Stránka. Po konverzi může být vytvořený soubor otevřen NewViews 2 při prvním otevření NewViews 2.

POZNÁMKA: NewViews for DOS byl původně vydán v roce 1986. Ten rok získal cenu PC Magazine za technickou dokonalost. Software je stále používán některými organizacemi, které nepřecházely na NewViews 2 (NV2) pro Windows.

Programy, které otevírají NV soubory

Typ souboru 2:MAME NVRAM File

Vývojář The MAME Team
Kategorie Game Files
Formát Binary

.NV číslo volby 2

Herní datový soubor vytvořený programem MAME arcade emulation; často obsahuje nastavení hry a vysoké skóre uložené informace; pro emulaci hardwaru Non-Volatile RAM (NVRAM) na arkádě.

Více informací

NV soubory používají pouze některé hry MAME, zatímco jiné používají různé soubory pro ukládání dat, například soubory .HI .

Programy, které otevírají NV soubory
Windows
MAME
ExtraMAME
Linux
MAME
Macintosh
MAME OS X

O NV souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .nv a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru MAME NVRAM File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.