Software : Corel : Corel WinZip Mac

Corel WinZip Mac

Verze
6.5
Platforma
Licence Commercial
Kategorie Utility

Software Review

Hlavní funkce

  • Podporuje populární formáty komprese, jako je Zip, Zipx, RAR a 7Z.
  • Poskytuje nástroje pro zálohování a šifrování dat
  • Umožňuje rychlé sdílení souborů prostřednictvím služby ZipShare, e-mailu, služby Dropbox, jednotky iCloud Drive a služby Disk Google

Corel WinZip Mac je nástroj pro komprimaci a dekomprimaci velkých souborů. Jedná se o OS X verzi populárního WinZipu pro Windows.

WinZip Mac umožňuje rychle komprimovat a dekomprimovat archivy souborů pomocí nástrojů drag-and-drop. Nástroj podporuje různé formáty komprese, například RAR, 7Z a Bzip, ale primárně se používá k vytvoření archivů .ZIP a .ZIPX . Program umožňuje pohodlné zálohování souborů, protože můžete vytvářet soubory zálohování dat a umístit je na disk CD nebo DVD pomocí nástroje Zip and Burn.

Nástroj umožňuje bezpečně šifrovat data pomocí 128bitového nebo 256bitového šifrování AES a umožňuje použít heslo pro soubory a přílohy e-mailů. WinZip Mac také umožňuje rychlé a snadné sdílení souborů tím, že umožňuje odesílat šifrované soubory prostřednictvím služby ZipShare (služba sdílení souborů WinZip), e-mailu, služby Dropbox, iCloud nebo Google Dive přímo z aplikace.

WinZip Mac poskytuje užitečnou sadu funkcí, které lze použít v osobním i profesionálním prostředí. Podporuje populární formáty komprese, poskytuje nástroje pro zálohování a šifrování dat a umožňuje rychlé sdílení komprimovaných souborů. Díky těmto funkcím a dalším funkcím je Corel WinZip dobrou volbou pro kompresi a dekompresi souborů.

Aktualizováno: 21. listopadu 2018

▶ Primární přípona souboru

.zip – Zipped File

▶ Použity další přípony souborů Corel WinZip Mac 6.5

Podporované typy souborů
.BZ Bzip Compressed File
.BZ2 Bzip2 Compressed File
.7Z 7-Zip Compressed File
.JAR Java Archive File
.CAB Windows Cabinet File
.ZIPX Extended Zip File
.RAR WinRAR Compressed Archive
.WAR Java Web Archive
.LHA LHARC Compressed Archive
.LZH LZH Compressed File
Další související formáty souborů
.ZAD Carmageddon Game Data File