Software : Apple : Apple Numbers

Apple Numbers

Software Review

Hlavní funkce

  • Podpora formátu XML .XLSX sady Office Open XML
  • iCloud se synchronizuje ve všech zařízeních s čísly
  • Nástroje kreativity pro výběr písem a styl tabulek
  • Více než 30 předdefinovaných šablon navržených společností Apple

Apple Numbers je aplikace OS X, která se používá k uspořádání, analýze a vizualizaci dat v tabulkách. Je to jedna ze tří produktivních aplikací společnosti Apple, spolu se stránkami a Keynote, a je k dispozici pro iOS a iCloud.

Čísla podporují více než 250 funkcí a dodávají se s různými nástroji pro organizaci a vizualizaci vašich dat. Můžete vložit tvary, média, tabulky a grafy, stejně jako editovat grafiku. Ačkoli aplikace používá pro ukládání tabulek proprietární formát .NUMBERS , software podporuje také formát Office Open XML .XLSX .

Čísla umožňují vytvářet tabulky stejně jako Excel, ale poskytují vám svobodu vytvořit vizuálně příjemnější rozložení. Můžete vybrat písma a ohraničení stylů buněk, stejně jako přidat, změnit velikost a aplikovat styly na tabulky. Čísla také přichází s více než 30 přednastavenými šablonami, které umožňují přeskočit práci při navrhování vlastních tabulek.

Čísla jsou aplikace určená pro uživatele OS X, kteří hledají alternativu k aplikaci Excel for Mac. Dodává se s podporou více než 250 funkcí a svobodou navrhovat rozvržení tabulek. Aplikace však neposkytuje stejné množství energie jako její konkurent společnosti Microsoft, což přináší uspokojivé výsledky při práci s tabulkami. Pokud si tedy můžete dovolit cenu, zůstaňte v aplikaci Excel.

Aktualizováno: 27. dubna 2017

▶ Primární přípona souboru

.numbers – Numbers Spreadsheet File

▶ Použity další přípony souborů Apple Numbers 4

Podporované typy souborů
.OFX Open Financial Exchange File
.XLSX Microsoft Excel Open XML Spreadsheet
.IWA iWork Archive File
.NMBTEMPLATE Numbers Spreadsheet Template
.CWK ClarisWorks Document
.CSV Comma Separated Values File
.XLS Excel Spreadsheet
Další související formáty souborů