Software : Apple : Apple Books

Apple Books

Verze
1
Platformas
Licence Bundled
Kategorie Utility

Software Review

Hlavní funkce

  • Podporuje formáty EPUB, PDF a IBA
  • Umožňuje přizpůsobit písmo, velikost textu, rozložení stránky, osvětlení a další
  • Organizuje e-knihy podle názvu, autora, kategorie a řady
  • Umožňuje sdílet nabídky na Facebook a Twitter

Snímek obrazovky Apple Books 1

Hlavní funkce

Apple Books je aplikace, která je dodávána se zařízeními MacOS a iOS používanými ke čtení e-knih. To bylo dříve známé jako "iBooks", ale přejmenován na vydání MacOS Mojave a iOS 12.

Aplikace podporuje populární EPUB a PDF e-knihy formáty, stejně jako proprietární IBA iBook formát vytvořený s Nástroj iBook Author. Knihy poskytují různé funkce čtení, včetně změny písma, velikosti textu, světelných podmínek, rozložení stránky a vzhledu stránek. Aplikace je také užitečný e-book organizátor, který vám umožní zobrazit je podle názvu, autora, kategorie nebo série.

Když narazíte na nezapomenutelné citáty, zatímco vy čtete můžete snadno sdílet je Twitter nebo Facebook nebo prostřednictvím Zpráv nebo e-mailu. Do služby Knihy se můžete přihlásit pomocí svého Apple ID, abyste si mohli z nákupů Knih prostřednictvím iCloud načíst minulé nákupy a synchronizovat záložky, zvýraznění a poznámky mezi zařízeními MacOS a iOS.

Knihy jsou užitečnou aplikací pro uživatele MacOS a iOS částečně proto, že jsou dodávány se zařízeními Mac a iOS. Dodává se s podporou formátů PDF a EPUB a umožňuje přizpůsobit zážitek z čtení. Díky těmto funkcím je služba Apple Books jednoduchým, ale solidním nástrojem pro organizaci a čtení e-knih.

Aktualizováno: 14. února 2019

▶ Primární přípona souboru

.epub – Open eBook File

▶ Použity další přípony souborů Apple Books 1

Podporované typy souborů
.IBOOKS Multi-Touch iBook
.PDF Portable Document Format File
.IBA iBooks Author Document
Další související formáty souborů