Domů : Přípony souborů : Format .ibooks

.ibooks soubor

Typ souboru :Multi-Touch iBook

Vývojář Apple
Kategorie eBook soubory
Formát Binary

Co je to soubor IBOOKS?

Digitální kniha vytvořená pro zařízení MacOS a iOS; uloženy ve formátu ePub 3 s několika speciálními doplňky pro Apple; mohou zahrnovat text, obrázky, videa, 3D objekty, prezentace a další média; podporuje interakci uživatele pomocí vícedotykových gest.

Více informací

Knihy iBooks jsou vytvořeny pomocí iBooks Author, bezplatného programu pro tvorbu a publikování knih vyvinutého společností Apple. Lze je exportovat ve formátu iBooks, jako dokumenty ve formátu prostého textu, nebo jako soubory .PDF . Dokončené iBooks mohou být také publikovány v iBookstore pomocí iTunes Producer. Jakmile je iBook publikován na iTunes, lze jej stáhnout přímo do iPadu. Stažené iBooky jsou uloženy v následujícím adresáři:

~ / Hudba / iTunes Média / Knihy /

POZNÁMKA: Soubory IBOOKS jsou uloženy ve formátu „iBooks 2“. Tento souborový formát, který byl představen společností Apple 19. ledna 2012, je určen pro vzdělávací učebnice, ale může být použit pro tvorbu jakéhokoli typu digitální knihy.

Programy, které otevírají IBOOKS soubory
Macintosh
Apple iBooks Author
Apple Books
iOS
Apple Books

O IBOOKS souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ibooks a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Multi-Touch iBook, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.