Domů : Přípony souborů : .epub Soubor

.epub Přípona souboru

Typ souboruOpen eBook File

Vývojář IDPF
Kategorie eBook soubory
Formát Zip

.EPUB číslo volby

Soubor EPUB je digitální ebook uložený ve formátu EPUB, otevřeném formátu XML pro digitální knihy a publikace. Poskytuje standardní formát digitálního publikování pro vydavatele a spotřebitele. Soubory EPUB lze prohlížet s podpůrnými softwarovými programy a hardwarovými zařízeními, jako je Sony Reader a Barnes & Vznešený kout.

Více informací

Soubor EPUB otevřený v kalibru 3.7

Formát EPUB je založen na třech otevřených standardech, které jsou uchovávány v International Digital Publishing Fórum (IDPF).

POZNÁMKA: Mnoho komerčních e-knih zahrnuje ochranu správy digitálních práv (DRM). Tyto soubory lze otevřít pouze na zařízeních, která mají oprávnění k prohlížení e-knihy.

Programy, které otevírají EPUB soubory
Windows
Nuance OmniPage
KDE Okular
Calibre
Adobe Digital Editions
Adobe RoboHelp
Geometer Plus FBReader
Comic Book Reader
Icecream Ebook Reader
Microsoft Edge
Cool Reader
Apowersoft Phone Manager
Linux
KDE Okular
Calibre
Geometer Plus FBReader
Cool Reader
Android
Google Play Books
Cool Reader
Apowersoft Phone Manager
Macintosh
KDE Okular
Calibre
Adobe Digital Editions
Geometer Plus FBReader
Apple iBooks
Sixty Four Kitabu
Apple Books
Cool Reader
iOS
Apple Books

Jak otevřít soubor EPUB v počítači

Cool čtenář

Pokud hledáte základní řešení pro čtení elektronických knih na počítači, můžete zvážit Cool Reader. Jedná se o zcela bezplatnou a otevřenou aplikaci, která neobsahuje všechny další funkce Calibre (nekonvertuje, nesynchronizuje a neumožňuje vám spravovat knihy), ale přesto dělá svou práci velmi dobře. Je kompatibilní s Windows - kde nevyžaduje instalaci, aby fungoval - a Linux.

Chcete-li si jej stáhnout do počítače, přejděte na jeho oficiální web a klikněte na odkaz CoolReader3.0.51 pro Win32: cr3-qt-win32-xx.zipper. Po dokončení stahování otevřete stažený archiv ZIP, rozbalte jeho obsah do libovolné složky a spusťte spustitelný soubor cr3.exe.

Nyní klikněte na ikonu složky v levém horním rohu a vyberte soubor ePub, který chcete zobrazit. Chcete-li změnit velikost textu, klikněte na ikony lupy ve středu nahoře; chcete-li změnit písmo pro čtení e-knih (soubory ePub vám umožňují volně měnit velikost a měnit písmo), klikněte na ikonu klíče a v rozevírací nabídce Písmo textu vyberte požadované písmo.

Jak otevírat soubory ePub na tabletech a smartphonech

Nyní se podívejme, jak otevřít soubory ePub na přenosných zařízeních, jako jsou chytré telefony a tablety.

iPad / iPhone

Pokud používáte mobilní zařízení Apple, nemusíte stahovat žádné aplikace třetích stran. S eBooks můžete snadno číst iBooks, aplikace pro čtení je součástí „standardního“ obsahu všech nejnovějších verzí iOS.

Chcete-li přenést své knihy ve formátu ePub do aplikace iBooks na iPhonu a iPadu, můžete použít synchronizační funkci obsaženou v iTunes (pouze v systému Windows výběrem ikony knihy z nabídky vlevo nahoře) nebo aplikaci iBooks pro Mac

robot

Pokud používáte zařízení Android, navrhuji vyzkoušet bezplatnou aplikaci Universal Book Reader, která podporuje také e-knihy chráněné technologií Adobe DRM.

Chcete-li otevřít knihy pomocí aplikace Universal Book Reader, zkopírujte soubory ePub do paměti smartphonu / tabletu nebo na kartu microSD vloženou v zařízení, klikněte na tlačítko Import aplikace (níže) a máte hotovo.

Jak otevřít soubory EPUB na Kindle

Amazon's Kindle, na rozdíl od čteček elektronických knih od jiných značek, nepodporuje knihy ve formátu ePub. K překonání tohoto omezení můžete využít výhod funkcí převodu obsažených v kalibru: stačí vybrat název knihy, kterou chcete převést, kliknout na tlačítko Převést knihy a v rozevírací nabídce v rozevírací nabídce vybrat MOBI nebo AZW3 jako výstupní formát. vpravo nahoře.

O EPUB soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .epub a jak ji otevřít.

Typ souboru Open eBook File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře