Software : Microsoft : Microsoft Word for Android

Microsoft Word for Android

Software Review

Hlavní funkce

  • Podpora formátů DOCX a DOC
  • Vložení textu, obrázků, tabulek, grafů, rovnic a dalších položek
  • Vyberte si z různých šablon dokumentů
  • Přístup k dokumentům a jejich sdílení prostřednictvím služby OneDrive, Disku Google a Dropbox

Aplikace Microsoft Word pro Android je aplikace sloužící k vytváření a úpravám dokumentů aplikace Word. Je navržen jako doplněk stolní verze aplikace Word pro telefony a tablety s operačním systémem Android.

Textový procesor podporuje formát DOCX a DOC. Rozhraní se jeví jako podobné verzi pro stolní počítače a poskytuje mnoho stejných možností formátování verze pro stolní počítače, která zajišťuje, že se dokument bude zobrazovat stejně bez ohledu na zařízení, které chcete upravit. Aplikace umožňuje vkládat do dokumentu text, obrázky, tabulky, tvary, rovnice a grafy. Můžete si také vybrat z řady šablon, které vám pomohou ušetřit čas při práci na cestách.

Aplikace Word for Android umožňuje přístup k dokumentům a jejich sdílení prostřednictvím e-mailu, služby OneDrive, služby Disk Google, služby SharePoint, a Dropbox. Pokud vás unavuje práce s dokumentem v zařízení se systémem Android, můžete pokračovat v práci s počítačem, protože všechny úpravy provedené v dokumentu se projeví ve všech zařízeních prostřednictvím synchronizace pomocí technologie OneDrive.

Aplikace Word pro Android je hlavně používají uživatelé aplikace Word, kteří mají předplatné služby Office 365, což je nutné k vytváření a úpravám dokumentů. Dokumenty můžete stále zobrazit bez předplatného, ale většina funkcí je odmítnuta. Pokud máte předplatné služby Office 365, aplikace Microsoft Word pro Android je nutností pro úpravy dokumentů aplikace Word na cestách.

Aktualizováno: 3. listopadu 2015

▶ Primární přípona souboru

.docx – Microsoft Word Open XML Document

▶ Použity další přípony souborů Microsoft Word for Android 1

Podporované typy souborů
.DOC Microsoft Word Document
.JPG JPEG Image
Další související formáty souborů
.JPEG JPEG Image