Software : Microsoft : Microsoft Excel for iOS

Microsoft Excel for iOS

Software Review

Hlavní funkce

  • Vytvářejte a upravujte tabulky XLSX a XLS s předplatným Office 365
  • Seřadit data, vložit tabulky a grafy a vytvořit vzorce
  • Přístup k tabulkám aplikace Excel z iCloud, OneDrive a Dropbox

Microsoft Excel pro iOS je tabulkový program pro iPhone a iPady. To vám umožní organizovat, analyzovat, manipulovat a vizualizovat data. Chcete-li upravit nebo vytvořit tabulky bez předplatného, můžete se přihlásit pomocí účtu Microsoft Office 365, můžete zobrazit pouze tabulky.

Aplikace Excel for iOS podporuje formáty XLSX a XLS a poskytuje možnosti podobné verzi aplikace Excel pro stolní počítače. Aplikace umožňuje vytvářet a upravovat tabulky pro osobní a obchodní účely. Můžete provádět řadu úkolů, například třídit data, vkládat tabulky a grafy, vytvářet komentáře a vytvářet jednoduché vzorce. Můžete také přistupovat ke svým tabulkovým procesorům Excel z iCloud, OneDrive a Dropbox.

Excel pro iOS je skvělým doplňkem k desktopové verzi programu. Poskytuje pokročilé nástroje pro organizaci a analýzu dat a synchronizuje se s vaším operačním systémem Windows nebo OS X verze programu prostřednictvím účtu Office 365. Aplikace Microsoft Excel pro systém iOS je skvělou volbou pro vytváření a úpravy tabulek.

Aktualizováno: 16. prosince 2015

▶ Primární přípona souboru

.xlsx – Microsoft Excel Open XML Spreadsheet

▶ Použity další přípony souborů Microsoft Excel for iOS 1

Podporované typy souborů
.XLS Excel Spreadsheet
Další související formáty souborů