Software : Microsoft : Microsoft Excel for Android

Microsoft Excel for Android

Software Review

Hlavní funkce

  • Zobrazení, vytváření a úpravy tabulek XLSX a XLS s předplatným Office 365
  • Seřadit data, vložit tabulky a grafy a vytvořit vzorce
  • Přístup k tabulkám aplikace Excel z aplikací OneDrive, Dropbox a Disk Google

Microsoft Excel je tabulkový procesor pro zařízení Android. Používá se k organizaci, analýze, vizualizaci a manipulaci s daty. Chcete-li vytvářet nebo upravovat tabulky, musíte se přihlásit k účtu Microsoft Office 365. Bez předplatného můžete zobrazit pouze tabulky.

Aplikace Excel podporuje formáty XLSX a XLS a umožňuje provádět úpravy tabulek, které se na vašem mobilním zařízení a počítači budou zobrazovat stejně. Můžete provádět různé funkce, jako je třídění a filtrování dat, vytváření jednoduchých vzorců, vkládání tabulek a grafů a vytváření komentářů. Můžete také přistupovat ke svým tabulkovým procesorům v aplikaci Excel z aplikací OneDrive, Dropbox, Disk Google a SharePoint.

Excel je nejlepší aplikace pro Android pro prohlížení, vytváření a úpravy tabulek XLSX a XLS. Vyznačuje se stejnou funkcí jako verze pro stolní počítače a synchronizuje vaše úpravy v zařízeních prostřednictvím předplatného služby Office 365. Aplikace Microsoft Excel je způsob, jak můžete pracovat s tabulkami v zařízení se systémem Android.

Aktualizováno: 17. prosince 2015

▶ Primární přípona souboru

.xlsx – Microsoft Excel Open XML Spreadsheet

▶ Použity další přípony souborů Microsoft Excel for Android 1

Podporované typy souborů
.XLS Excel Spreadsheet
Další související formáty souborů