Software : KeyStore Explorer : KeyStore Explorer

KeyStore Explorer

Verze
5
Platformas
Licence Open Source
Kategorie Utility

Software Review

Hlavní funkce

  • Podporuje populární formáty úložišť klíčů, jako jsou JKS, JCEKS a PKCS # 12
  • Umožňuje změnit hesla úložiště klíčů a smazat nebo přejmenovat položky
  • Umožňuje podepisovat zprávy CSR ve formátech PKCS # 10 a SPKAC

Průzkumník KeyStore je open source program používaný ke správě souborů úložišť klíčů. Aplikace je navržena tak, aby nahradila nástroje pro příkazové řádky keytool, jarsigner a jadtool Java.

KeyStore Explorer podporuje řadu formátů KeyStore, včetně JKS, JCEKS, PKCS # 12 a UBER. Program umožňuje konvertovat mezi těmito formáty, měnit hesla, mazat nebo přejmenovávat položky úložiště klíčů a konfigurovat klíče KeyStores certifikátů CA pro použití s operacemi KeyStore.

Kromě možností úložiště klíčů poskytuje program také užitečný pár klíčů. , certifikáty a funkce soukromého klíče. KeyStore Explorer může generovat páry klíčů ECC, RSA a DSA se samo podepsanými certifikáty X.509, podepisovat CSR ve formátech PKCS # 10 a SPKAC a importovat soubory certifikátů X.509 jako důvěryhodné certifikáty.

Průzkumník KeyStore poskytuje přátelské rozhraní a zároveň podporuje celou řadu populárních úložišť klíčů, certifikátů, párů klíčů a soukromého klíče. KeyStore Explorer je skvělou alternativou k nástrojům příkazového řádku Java, které vám pomohou spravovat úložiště klíčů.

Aktualizováno: 17. prosince 2014

▶ Primární přípona souboru

.jks – Java Keystore File

▶ Použity další přípony souborů KeyStore Explorer 5

Podporované typy souborů
.KS Keystore File
.PFX PKCS #12 Certificate File
.JCEKS JCEKS Keystore File
.KEYSTORE Java Keystore File
Další související formáty souborů