Domů : Přípony souborů : Format .pfx

.pfx soubor

Typ souboru 1:PKCS #12 Certificate File

Vývojář N/A
Kategorie Systémové soubory
Formát N/A

Co je to soubor PFX?

Šifrovaný soubor zabezpečení, který ukládá zabezpečené certifikáty používané k ověření osoby nebo zařízení, například počítače nebo webového serveru; vyžaduje otevření hesla; lze nainstalovat klepnutím pravým tlačítkem myši na soubor a výběrem možnosti Instalovat PFX.

Programy, které otevírají PFX soubory
Windows
Adobe Acrobat
KeyStore Explorer
Adobe Reader
Microsoft Certificate Manager
Microsoft Certificate Import Wizard
Linux
Adobe Acrobat
KeyStore Explorer
Adobe Reader
Macintosh
Adobe Acrobat
KeyStore Explorer
Adobe Reader

Typ souboru 2:First Choice Word Processing Document

Vývojář SoftKey PFS
Kategorie Textové soubory
Formát Binary

.PFX druhá možnost

Textový dokument vytvořený textovým procesorem First Choice.

Programy, které otevírají PFX soubory
Windows
SoftKey PFS:First Choice

O PFX souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pfx a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru First Choice Word Processing Document, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím vás! Můj IT manažer provedl v mém počítači nějaké úpravy a nainstaloval soubor .pfx. Protože jsem nevěděl, co je to za příponu, rozhodl jsem se vyhledat si o ní více informací na internetu a přečetl jsem si váš článek. Vaše informace byly opravdu dobré a dobře vysvětlené! Tedy podle toho, co jsem pochopil, jsou tyto soubory certifikáty pro ověření mého zařízení, že? Proč by je můj správce instaloval? Jsem si jistý, že tyto typy souborů jsou opravdu užitečné pro ukládání bezpečných certifikátů; přesto bych rád trochu lépe pochopil jejich přitažlivost. Děkuji, že jste uvedli i další využití, které toto rozšíření může mít! I když jsem si jistý, že se nejedná o tento druh souborů, se kterými mám co do činění, je vždy příjemné dozvědět se více. S pozdravem