Software : Broderbund : Broderbund The Print Shop

Broderbund The Print Shop

Verze
Deluxe 4
Platforma
Licence Commercial

Software Review

Hlavní funkce

  • Navrhněte tiskové projekty, jako jsou kalendáře, certifikáty a karty
  • Vyberte si z více než 4 800 šablon a vkládejte tvary se stíny a přechody
  • Vymazání skvrn, vybělení zubů a korekce červených očí na fotografiích

Broderbund Tiskárna je program, který slouží k vytváření osobních a firemních tiskových projektů. Běžně se používá pro navrhování kalendářů, bulletinů, pozvánek, certifikátů a karet.

Aplikace je dodávána s řadou nástrojů pro návrh projektu od nuly. Můžete vytvářet a upravovat tvary, aplikovat přechody, přidávat vržené stíny, rámečkové obrazy s jedinečnými okraji, upravovat fólie a odpovídat barvám. Software také přichází s některými nástroji pro úpravu fotografií, které umožňují dotýkat se fotografií, opravovat vrásky, bělení zubů, korekci červených očí a mazání skvrn. Jednou z nejpozoruhodnějších funkcí aplikace je rozsáhlá knihovna s více než 4 800 šablonami, které lze použít k přeskočení vašeho projektu a vynechání většiny pracovního vytížení.

Tiskárna se používá k vytváření tiskových projektů pro domácí, pracovní a školní prostředí. Tento software poskytuje funkce, které jsou vhodné pro rychlé navrhování jednodušších tiskových projektů, ale v žádném případě by neměly být zaměňovány s profesionální aplikací pro návrh rozvržení, jako je Adobe InDesign. Pokud hledáte snadno použitelnou návrhovou aplikaci a nepotřebujete profesionální nástroje, Broderbund Print Shop bude s největší pravděpodobností uspokojovat vaše potřeby a pomůže vám dosáhnout vašich tiskových potřeb.

Aktualizováno: 18. dubna 2016

▶ Primární přípona souboru

.psproj – The Print Shop Project File

▶ Použity další přípony souborů Broderbund The Print Shop Deluxe 4

Podporované typy souborů
.BIZ Broderbund Business Card File
.SIG Broderbund Sign File
.CAL Calendar File
.PDG Print Shop Deluxe Design File
.AB2 Print Shop Address Book File
Další související formáty souborů