Domů : Přípony souborů : Format .sig

.sig soubor

Typ souboru 1:Signature File

Vývojář N/A
Kategorie Textové soubory
Formát Text

Co je to soubor SIG?

Soubor SIG je malý textový soubor, který lze automaticky připojit ke konci e-mailových zpráv. Obsahuje jméno odesílatele a e-mailovou adresu. Soubory SIG jsou podporovány většinou e-mailových programů a mohou být vybrány z okna zprávy „Vytvořit nový“.

Více informací

V závislosti na kontextu mohou soubory SIG obsahovat více než jen jméno odesílatele a jeho e-mail. V e-mailech souvisejících s prací může podpis obsahovat také jméno společnosti, název osoby a telefonní čísla kontaktů. V příležitostných e-mailech se někteří lidé rozhodnou zahrnout do svého e-mailového podpisu citaci nebo biblický verš.

Programy, které otevírají SIG soubory
Windows
Microsoft Outlook
Microsoft Outlook Express
Macintosh
Microsoft Outlook
Microsoft Outlook Express
QUALCOMM Eudora

Typ souboru 2:Broderbund Sign File

Vývojář Broderbund
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

.SIG druhá možnost

Podepsat soubor vytvořený grafickými softwarovými produkty společnosti Broderbund, jako je PrintMaster a The Print Shop; ukládá obraz pro označení nebo plakát v proprietárním formátu.

Více informací

Soubor SIG podporuje pouze verze 15-23.1 Tiskárny a verze 16-18.1 programu PrintMaster. Print Shop 2.0 používá rozšíření .PSPROJ a PrintMaster 2.0 a později používá rozšíření .PMX . Soubory SIG nelze importovat z verze 23.1 nebo starší ze služby Print Shop nebo verze 18.1 nebo starší z programu PrintMaster do novějších verzí.

Programy, které otevírají SIG soubory

Typ souboru 3:QuickTac SIG File

Vývojář Duxbury Systems
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát N/A

.SIG třetí možnost

Grafika Braillova písma uložená ve formátu QuickTac Alternative Graphic a vytvořená programem QuickTac, který se používá k embosování grafiky jako hmatové grafiky; ukládá kresbu braillského řádku, která může zahrnovat tvary, čáry a text.

Více informací

Soubor SIG je podobný souboru .BMP a je určen k importu do jiných programů, jako je Duxbury Braille Translator a Duxbury MegaDots, aby byl doplněn text. Soubor můžete importovat do souboru Duxbury .DXB pomocí Duxbury Braille Translator. Jakmile je soubor SIG importován do dokumentu Duxbury, nelze jej dále upravovat.

POZNÁMKA: Duxbury MegaDots byl zrušen.

Programy, které otevírají SIG soubory

O SIG souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .sig a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru QuickTac SIG File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den! Jako člen malé firmy jsem měl za úkol zlepšit e-maily. Můj šéf se mě zeptal, zda existuje způsob, jak automaticky umístit jméno odesílatele i e-mailovou adresu, aniž by je musel znovu psát. Je to pro nás zásadní, abychom ušetřili čas a mohli oslovit všechny naše klienty. Ve vašem článku jsem se dočetl vše o souborech .sig. Velmi mi to pomohlo, protože toto rozšíření splnilo přesně to, co jsme chtěli. Je zajímavé, že je lze automaticky připojovat k e-mailům. Myslím, že je originální nabídnout také možnost připojit podpis nebo malou životaschopnost. To by byl příjemný osobní prvek, o jehož přidání přesvědčím svého šéfa. Díky za sdílení toho, že Outlook je jediný program, který je podporuje!