Domů : Přípony souborů : Format .dxb

.dxb soubor

Typ souboru 1:Duxbury Braille File

Vývojář Duxbury Systems
Kategorie Textové soubory
Formát N/A

Co je to soubor DXB?

Soubor vytvořený překladačem Braille Translator, překladačem braillských řádků; obsahuje braillský řádek, který lze přeložit do Print; lze zobrazit v různých fontech, například v braillově písmu, simbraille nebo v tiskovém písmu; mohou obsahovat tabulky, kódy a další prvky dokumentu.

Více informací

Chcete-li vytvořit soubor DXB s překladačem Duxbury Braille Translator, vyberte Soubor → Uložit nebo Uložit jako ..., pojmenujte soubor, vyberte místo uložení a klepněte na tlačítko Uložit.

Otevření soubor DXB s překladačem Duxbury Braille Translator, vyberte Soubor → Otevřít ..., přejděte do souboru a klepněte na Otevřít.

Poznámka: Podobně jako přípona souboru .DXP , která obsahuje tisk místo braillova písma. Duxbury MegaDots byl přerušen.

Programy, které otevírají DXB soubory

Typ souboru 2:Drawing Exchange Binary

Vývojář Autodesk
Kategorie Vector Image Files
Formát Binary

.DXB druhá možnost

Formát vektorového obrazu používaný aplikací Autodesk AutoCAD; ukládá 3D CAD výkresy vytvořené aplikací AutoCAD, jako jsou stavební a krajinářské návrhy.

Více informací

DXB je binární verze souboru .DXF , který je textový. Soubory DXB jsou menší a rychlejší než soubory DXF, ale nejsou tak kompatibilní s jinými programy, jako jsou soubory DXF.

Programy, které otevírají DXB soubory
Windows
Autodesk AutoCAD
Macintosh
Autodesk AutoCAD

O DXB souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .dxb a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Drawing Exchange Binary, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.