Domů : Přípony souborů : .pmx Soubor

.pmx Přípona souboru

Typ souboru1MikuMikuDance Model File

Vývojář MikuMikuDance
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát Binary

Co je to PMX soubor?

3D model používaný MikuMikuDance (MMD), tanečním animačním programem původně vytvořeným v japonštině; obsahuje 3D síť pro modely, tanečníky, postavy a další doplňky, které mohou být texturovány a animovány pomocí nástrojů MikuMikuDance; slouží k ukládání různých modelů tanečníků.

Více informací

Soubory PMX mají morfy, které mohou změnit různé aspekty vzhledu modelu, například barvu komponentů, umístění kostí modelu a průhledné fólie. Morphs v PMX souboru jsou pokročilejší než ty v .PMD files. Soubory PMX jsou umístěny ve složce „Modely“.

Programy, které otevírají PMX soubory

Typ souboru2PrintMaster Project File

Vývojář Broderbund
Kategorie Soubory rozvržení stránky
Formát N/A

.PMX číslo volby 2

Projekt vytvořený a použitý programem PrintMaster, návrhová aplikace pro návrh; obsahuje uložený projekt návrhu tisku, jako je plakát, blahopřání, vizitka nebo kalendář, který lze upravovat; zahrnuje objekty návrhu, například text, tvary a obrázky.

Více informací

Chcete-li vytvořit soubor PMX, vyberte Soubor → Uložit nebo Uložit jako .... Po dokončení úprav projektu můžete soubor PMX exportovat pro profesionální tisk, vytisknout doma, vypálit na disk CD nebo Na DVD.

POZNÁMKA: Soubor PMX byl zaveden ve verzi 2.0 programu PrintMaster. Starší verze aplikace nepodporují soubor projektu.

Programy, které otevírají PMX soubory

O PMX soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pmx a jak ji otevřít.

Typ souboru PrintMaster Project File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře