Domů : Přípony souborů : Format .pmx

.pmx soubor

Typ souboru 1:MikuMikuDance Model File

Vývojář MikuMikuDance
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát Binary

Co je to soubor PMX?

3D model používaný MikuMikuDance (MMD), tanečním animačním programem původně vytvořeným v japonštině; obsahuje 3D síť pro modely, tanečníky, postavy a další doplňky, které mohou být texturovány a animovány pomocí nástrojů MikuMikuDance; slouží k ukládání různých modelů tanečníků.

Více informací

Soubory PMX mají morfy, které mohou změnit různé aspekty vzhledu modelu, například barvu komponentů, umístění kostí modelu a průhledné fólie. Morphs v PMX souboru jsou pokročilejší než ty v .PMD files. Soubory PMX jsou umístěny ve složce „Modely“.

Programy, které otevírají PMX soubory

Typ souboru 2:PrintMaster Project File

Vývojář Broderbund
Kategorie Soubory rozvržení stránky
Formát N/A

.PMX druhá možnost

Projekt vytvořený a použitý programem PrintMaster, návrhová aplikace pro návrh; obsahuje uložený projekt návrhu tisku, jako je plakát, blahopřání, vizitka nebo kalendář, který lze upravovat; zahrnuje objekty návrhu, například text, tvary a obrázky.

Více informací

Chcete-li vytvořit soubor PMX, vyberte Soubor → Uložit nebo Uložit jako .... Po dokončení úprav projektu můžete soubor PMX exportovat pro profesionální tisk, vytisknout doma, vypálit na disk CD nebo Na DVD.

POZNÁMKA: Soubor PMX byl zaveden ve verzi 2.0 programu PrintMaster. Starší verze aplikace nepodporují soubor projektu.

Programy, které otevírají PMX soubory

O PMX souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pmx a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru PrintMaster Project File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den! Dobré ráno! Musel jsem se naučit používat MikuMikuDance pro dárek mé přítelkyně. Ona tyto programy miluje, tak jsem si udělal nějaký průzkum, jak program funguje. Přečetl jsem si váš článek o souborech .pmx a byly tam některé detaily, na které jsem měl otázky. Neuvědomil jsem si, že jeden soubor může obsahovat informace o 3D sítích pro modely a postavy. Které další doplňky jsou v nich obsaženy? Dozvědět se, že mají kontrolu nad polohou kostí modelu nebo průhledností, je docela fajn. V čem jsou pokročilejší než soubory PMD? Zkusím jich pár otevřít v Pmx Editoru a vytvořit něco speciálního pro svou gf. Díky za článek o tom. Má to pro mě opravdu velký význam :)