Domů : Přípony souborů : .c4k Soubor

.c4k Přípona souboru

Typ souboruClonk Key File

Vývojář RedWolf Design
Kategorie Game Files
Formát Text

.C4K číslo volby

Soubor, který používá Clonk, strategická hra, kde hráči ovládají humanoid "Clonks;" uložený ve formátu prostého textu a obsahuje kódovaný licenční klíč používaný k aktivaci softwaru; zahrnuje také další licenční informace, jako je ID, jméno hráče, datum nákupu hry a verze softwaru.

Více informací

Soubory C4K se používají pro offline i online přístup k programu Clonk. Soubory C4K, které používají více herních instalací, mohou způsobit ukončení online přístupu.

POZNÁMKA: Soubory C4K jsou obvykle doručovány uživateli prostřednictvím e-mailu po zakoupení softwaru online. Tento soubor by měl být umístěn do adresáře aplikace v systému Windows a nainstalován licenční klíč. V systému Mac OS X lze soubor C4K otevřít ručně, což spustí hru a zaregistruje software.

Programy, které otevírají C4K soubory

O C4K soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .c4k a jak ji otevřít.

Typ souboru Clonk Key File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře

Anonnimous řekl 25.09.2019:
níže a na GitHub Více tanků, rychlejší losování, všechny velké otázky pro měsíc Sturgeon's ScotlandLAST na Dostihových kódech a průzkumech YouTube ukazují, že malá většina Skotů věří, že Skotsko je lepší jako britská monarchie než jako jeho vlastní země. Z Scots dotázaných o důležitosti motoristického sportu zaměřeného na Spojené království nad skotskými motoristickými závody, 64,5% nesouhlasilo, že ve srovnání s 63,3% na pevnině... Přečtěte si více