Domů : Přípony souborů : Format .pmd

.pmd soubor

Typ souboru 1:PageMaker Document

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Soubory rozvržení stránky
Formát Binary

Co je to soubor PMD?

Soubor PMD je soubor rozložení stránky vytvořený pomocí aplikace Adobe PageMaker, což je program, který slouží k vytváření odborných publikací, jako jsou bulletiny a brožury. Obsahuje formátovaný text, obrázky a nakreslené objekty. Soubory PMD také podporují obrázky vytvořené v jiných programech Adobe.

Více informací

Soubory PMD používají Adobe PageMaker 6 nebo novější. Mohou být také otevřeny Adobe InDesign, nástupcem PageMakeru. Soubory PMD budou otevřeny pouze v aplikaci Adobe InDesign CS6 nebo starší. InDesign CC neotevře soubory PMD.

Pokud chcete otevřít soubor PMD v aplikaci InDesign CC, můžete jej otevřít v aplikaci InDesign CS6 nebo starší, uložit jej jako soubor .INDD a poté jej otevřít v souboru InDesign CC. PMD můžete také exportovat jako soubor .PDF při otevření v aplikaci PageMaker nebo InDesign.

Programy, které otevírají PMD soubory
Windows
Adobe PageMaker 7
Adobe InDesign
Macintosh
Adobe InDesign
Adobe InDesign CS6

Typ souboru 2:Poser Binary Morph File

Vývojář Smith Micro
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát Binary

.PMD druhá možnost

3D obrazový soubor vytvořený Poserem Pro, program pro modelování a animaci postav; ukládá morfy nebo pozměněné pozice znaku v binárním formátu; slouží k ukládání gest, stavů pohybu a dalších pozic charakteru.

Programy, které otevírají PMD soubory
Windows
Smith Micro Poser
Macintosh
Smith Micro Poser

Typ souboru 3:PlanMaker Spreadsheet

Vývojář SoftMaker Software
Kategorie Soubory tabulkového procesoru
Formát Binary

.PMD třetí možnost

Soubor PMD je soubor tabulkového procesoru vytvořený programem PlanMaker, tabulkovou aplikací, která je součástí sady SoftMaker Office.  Obsahuje data v buňkách uspořádaných v řádcích a sloupcích tabulky. Soubory PMD jsou podobné souborům .XLS a .XLSX používaných v aplikaci Microsoft Excel.

Více informací

Soubor PMD otevřený v aplikaci SoftMaker Office PlanMaker 2018

Soubory PMD jsou uloženy v proprietárním formátu a byly primárním typem souboru spojeným s programem PlanMaker dokud nebyly nahrazeny soubory .PMDX . Program PlanMaker stále podporuje soubory PMD.

Soubory PMD se obvykle používají k ukládání dat, ale mohou také obsahovat vzorce a grafy. Soubory PMD mohou být převedeny do různých formátů v programu PlanMaker, včetně PMDX, .PDF , XLS, XLSX, .XLSM , .XLTX , .XLTM , .XLT , .TMD a .RTF .

Programy, které otevírají PMD soubory
Windows
Ability Office
Android
SoftMaker Office PlanMaker Mobile

Typ souboru 4:MikuMikuDance Model File

Vývojář MikuMikuDance
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát Binary

.PMD čtvrtá možnost

3D model používaný MikuMikuDance (MMD), tanečním animačním programem původně vytvořeným v japonštině; obsahuje 3D mřížku pro tanečníka, který může být texturován a animován pomocí nástrojů MikuMikuDance; slouží k ukládání různých modelů tanečníků.

Více informací

Soubory PMD lze upravovat pomocí editoru PMD Editor a také pomocí některých standardních nástrojů pro 3D modelování, jako jsou Blender, Metesequoia a Lightwave. Všimněte si však, že každý program vyžaduje odpovídající plugin a pluginy jsou obvykle vytvořeny v japonštině a jsou k dispozici na japonských webových stránkách.

Programy, které otevírají PMD soubory

O PMD souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pmd a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru MikuMikuDance Model File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Co se děje? Vaše stránky mi již několikrát pomohly. Tentokrát jsem se dočetl o příponě souboru .pmd. Přečetl jsem si čtyři možné typy souborů, které používají stejnou příponu. Je super vidět, jak jsou všechny velmi odlišné haha. Pracoval jsem s první asociací. Učím se používat Adobe PageMaker, ale nejprve jsem prozkoumal některé formáty, se kterými pracuje. Nevěděl jsem, že soubory PMD pomáhají profesionálům vytvářet informační bulletiny a brožury. Rád bych poznal nějaké velké společnosti, které tento soubor používají, abych se přesvědčil o jeho kvalitě. Jaké jsou některé "jiné programy Adobe", které podporují obrázky se soubory PMD? Děkuji za seznam programů, které je umí otevřít. Přál bych si vyzkoušet InDesign CS6, než byl ukončen. Díky za článek!