Domů : Přípony souborů : Format .xlt

.xlt soubor

Typ souboru :Excel Template

Vývojář Microsoft
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

Co je to soubor XLT?

Soubor XLT je šablona vytvořená aplikací Microsoft Excel, tabulková aplikace, která je součástí sady Microsoft Office. Obsahuje výchozí formátování a data pro tabulku a slouží jako základ pro vytváření nových souborů .XLS . Soubory XLT jsou uloženy ve formátu binárního souboru Excel, což byl primární formát, dokud formát Office Open XML (přípona souboru .XLTX ) nebyl nahrazen v aplikaci Excel 2007 pro Windows a 2008 pro Mac.

Více informací

Soubor XLT otevřený v aplikaci Microsoft Excel 2016

Soubory XLT se instalují s aplikací Excel, což umožňuje vytvářet dokumenty, jako jsou plánovače rozpočtu, kalendáře, a faktur ze šablon s předem definovaným formátováním. Můžete také vytvořit vlastní šablony pro reprodukci sešitů nebo pracovních listů specifických pro vaše potřeby.

Excel je nejrozšířenější tabulková aplikace na světě. Dodává se s každým vydáním sady Microsoft Office a používá se v domácích, akademických a obchodních prostředích.

Poznámka: Přestože soubory XLT byly nahrazeny souborem XLTX, jsou stále podporovány aplikací Excel 2007 nebo novější.

Programy, které otevírají XLT soubory
Windows
Ability Office
Microsoft Excel
IMSI TurboPDF
Android
SoftMaker Office PlanMaker Mobile
Macintosh
Planamesa NeoOffice
Microsoft Excel for Mac

O XLT souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .xlt a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Excel Template, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Dělal jsem si domácí úkol o formátech souborů Excelu a jeden z uvedených formátů byl .xlt. Tvůj příspěvek o něm je skvělý, chlape! Bylo opravdu dobré dozvědět se více o jeho historii a o tom, jak ho Microsoft vyvinul nejprve pro svůj balík. Zajímalo by mě, jak běžná je tato přípona v dnešní době a jaké má využití. Jsem si jistý, že některé z těchto šablon musí být stále dostupné na internetu. Zdá se úžasné, že se tento formát během několika let vyvinul v populárnější .xltx. Chtěl jsem na internetu najít nějaké příklady tohoto formátu, abych si je mohl osahat zblízka. Několik z nich jsem si stáhl a byl jsem schopen je otevřít pomocí aplikace Excel. No, myslím, že je to stále užitečný formát! Děkuji vám za pomoc.