Domů : Přípony souborů : Format .xltx

.xltx soubor

Typ souboru :Excel Open XML Spreadsheet Template

Vývojář Microsoft
Kategorie Soubory tabulkového procesoru
Formát Zip

Co je to soubor XLTX?

Soubor XLTX je šablona vytvořená programem Microsoft Excel, což je program pro vytváření tabulek. Obsahuje výchozí nastavení a informace o rozvržení používané k vytvoření souborů .XLSX . Soubory XLTX lze použít k vytvoření více tabulek se společným formátováním a vlastnostmi.

Více informací

Soubor XLTX otevřený v aplikaci Microsoft Excel 2016

Soubory XLTX jsou dodávány s aplikací Excel, což umožňuje vytvářet dokumenty, například inventáře, plánovače rozpočtu, kalendáře a faktury ze šablon s předem definovaným formátováním. Můžete také vytvořit vlastní vlastní šablony pro reprodukci sešitů nebo pracovních listů specifických pro vaše potřeby.

Soubory XLTX jsou uloženy na základě formátu souboru Open XML, který byl zaveden v aplikaci Microsoft Office 2007. Nahradili soubory .XLT , které byly uloženy v binárním formátu. Soubory XLTX lze otevřít v aplikaci Excel 2007 nebo novější nebo v předchozích verzích aplikace Excel s podporou komponenty Open XML.

Excel je nejrozšířenější tabulková aplikace na světě. Dodává se s každým vydáním sady Microsoft Office a používá se v domácích, akademických a obchodních prostředích.

Programy, které otevírají XLTX soubory
Windows
Ability Office
Microsoft Excel
IMSI TurboPDF
Android
SoftMaker Office PlanMaker Mobile
Macintosh
Microsoft Excel for Mac

O XLTX souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .xltx a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Excel Open XML Spreadsheet Template, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj, příteli. Nebyla lepší chvíle najít tvůj článek. Přečetl jsem si o tom, jak funguje přípona souboru .xltx. Poté, co jsem viděl, že to funguje s programem Excel, napadla mě otázka, čím se liší od souborů XLSX. To byla jedna z věcí, kterou se váš příspěvek zabýval. Schopnost programu ukládat šablony v jiném formátu je ohromující. Je zajímavé, jak tyto soubory mohou pomoci při vytváření běžných dokumentů. To mi pomůže vytvořit některé z vámi uvedených věcí, jako jsou kalendáře nebo plánovače rozpočtu. Mnozí uživatelé si jich určitě ani nevšimnou, ale já jsem byl zvědavý, co všechno na. Když byly změněny na XLTX, došlo oproti starým souborům XLT k nějakým změnám kromě binárního formátu? Díky!