Domů : Přípony souborů : Format .azw

.azw soubor

Typ souboru :Amazon Kindle eBook File

Vývojář Amazon
Kategorie eBook soubory
Formát Binary

Co je to soubor AZW?

Soubor AZW je digitální eBook formátovaný pro Amazon Kindle, bezdrátové čtecí zařízení. Obsahuje formátovaný text knihy a kapitoly a je podobný souboru Mobipocket .PRC . Soubory AZW lze přenášet z PC do Kindle prostřednictvím standardního USB připojení a lze je také číst pomocí stolního softwaru Kindle.

Více informací

Většina souborů AZW obsahuje ochranu DRM, která umožňuje pouze jejich prohlížení na Amazon Kindle nebo pomocí softwaru pro čtení z Amazon Kindle. Je však možné zobrazit nechráněné e-knihy Kindle v počítači pomocí aplikace Mobipocket Reader změnou přípony souboru z „.azw“ na „.prc“.

Programy, které otevírají AZW soubory
Windows
Nuance OmniPage
Amazon Kindle for PC
Calibre
Cool Reader
Linux
Calibre
Cool Reader
Android
Cool Reader
Macintosh
Amazon Kindle for Mac
Calibre
Cool Reader
iOS
Amazon Kindle

O AZW souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .azw a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Amazon Kindle eBook File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den. Přečetl jsem si více informací o příponě souboru .azw. Myslím, že jste odvedl vynikající práci při jeho vysvětlování. Jako malý vydavatel jsem se chtěl dozvědět více o Amazon Kindle. Zásadně jsem se musel vyrovnat s tím, s jakou příponou souboru pracují. Nevěděl jsem, že Amazon vyvinul příponu pro své knihy formátované v Kindle. Používání těchto malých zařízení je opravdu úžasné. Změnily život mnoha lidem, včetně mě. Nevěděl jsem, že soubory AZW lze přenášet z počítače prostřednictvím připojení USB. Jak funguje jejich ochrana DRM? Neměla by společnost Amazon provést nějaké změny, aby zabránila uživatelům změnit příponu na ".prc"? Děkuji za skvělý článek, mít seznam také ukazuje snahu při zkoumání!