Domů : Přípony souborů : Format .prc

.prc soubor

Typ souboru 1:Product Representation Compact File

Vývojář Adobe Systems
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát Binary

Co je to soubor PRC?

Soubor vytvořený ve formátu Product Representation Compact (PRC), který slouží k reprezentaci 3D modelů a sestav; obsahuje strukturu produktu, geometrii a informace o výrobě výrobků (PMI); ukládá data ve vysoce komprimovaném formátu.

Více informací

Soubory PRC jsou optimalizovány pro ukládání, načítání a zobrazování 3D dat. Podporují také pracovní postupy pro dokumentaci ve formátu PDF, protože mohou být vloženy do souborů .PDF .

Programy, které otevírají PRC soubory
Windows
Adobe Acrobat
Linux
Adobe Acrobat
Macintosh
Adobe Acrobat

Typ souboru 2:Mobipocket eBook File

Vývojář Mobipocket
Kategorie eBook soubory
Formát Binary

.PRC druhá možnost

Digitální eBook je uložen ve formátu Mobipocket "Mobi"; může být uložen jako chráněný nebo nechráněný soubor; chráněné soubory PRC zahrnují ochranu autorských práv DRM, která omezuje zařízení, na kterých lze soubor otevřít.

Více informací

Soubory PRC lze prohlížet na počítači pomocí aplikace Mobipocket Reader Desktop nebo je přenášet do smartphonu nebo PDA. Nechráněné soubory PRC lze také zobrazit na přenosném čtecím zařízení Amazon Kindle. 

Programy, které otevírají PRC soubory
Windows
Amazon Kindle for PC
Calibre
Geometer Plus FBReader
BookDesigner
Cool Reader
Linux
Calibre
MBP reader
Geometer Plus FBReader
Cool Reader
Android
Cool Reader
Macintosh
Amazon Kindle for Mac
Calibre
Geometer Plus FBReader
Cool Reader

Typ souboru 3:Palm Resource Code File

Vývojář Palm
Kategorie Executable Files
Formát N/A

.PRC třetí možnost

Instalační balíček pro aplikaci Palm OS; mohou být také použity pro Palm OS nebo pro aktualizace systému; lze nainstalovat na Palm Pilot z počítače Mac nebo Windows pomocí programu HotSync Manager v programu Palm Desktop.

Více informací

POZNÁMKA: Přípona ".prc" se někdy používá také pro textové dokumenty Palm OS.

Programy, které otevírají PRC soubory
Windows
Palm Desktop

Typ souboru 4:Corel Presentation

Vývojář Corel
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

.PRC čtvrtá možnost

Multimediální prezentace vytvořená pomocí aplikace Corel Presentations (součást sady Corel WordPerfect Office); mnohem častěji je vidět s příponou .SHW (pro prezentace 3.0 a verze 7 až X5).

Programy, které otevírají PRC soubory
Windows
Corel Presentations

O PRC souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .prc a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Corel Presentation, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Děkujeme za výzkum provedený ohledně přípony souboru .prc. Je to poprvé, co čtu, že formát má mnoho asociací. Neznamená to, že programy mohou při pokusu o jejich otevření selhat, ale nejsou schopny přečíst obsah? Asociace, se kterou jsem pracoval, byla poslední, týkající se Super Smash Bros Ultimate. I když jde o hru a konzoli z nedávné doby, překvapilo mě, že tyto asociace existují. Mít na starosti jeden formát, který definuje, jak postavy chodí, běhají a skáčou, je odvážný krok. Struktura některých videoher je neuvěřitelně prozkoumaná. Jsem fanoušek Nintenda a tohle bylo úžasné čtení. Díky za všechny části, které mi pomohly udělat si širší představu. Pokračujte v dobré práci!