Domů : Přípony souborů : Format .tyset

.tyset soubor

Typ souboru :Typinator Set File

Vývojář Ergonis Software
Kategorie Datové soubory
Formát Text

Co je to soubor TYSET?

Soubor obsahující zkratky, na které odkazuje typinátor, program pro psaní kláves; nalezený pod "Předdefinované sady" v Typinator; zkratky mohou být přidány do těchto nastavených souborů uživatelem.

Více informací

Typinátor umožňuje uživateli zadat zkratky namísto toho, aby musel psát celou větu. Je to užitečné zejména pro uživatele, kteří musí opakovaně zadávat stejné fráze, věty a adresy URL. Uživatelé mohou k těmto souborům přidávat zkratky, např. "Láska" může být přidána pro větu "Miluji tě". Používá se také jako nástroj AutoCorrection pro překlepy, například „poeple“ se stává „lidmi“.

POZNÁMKA: Tyto soubory lze vytvořit výběrem položky Akce → Exportovat ... v nabídce okna Typinator a poté vybrat "Typinator Set (.tyset)" v rozbalovací nabídce Export jako:

Společné TYSET názvy souborů

Automatická oprava (americká angličtina) - První sada uvedená pod položkou "Předdefinované sady".

Horní indexy - Nastavuje seznam používaný pro psaní horních indexů jako je ⁸.

Programy, které otevírají TYSET soubory

O TYSET souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .tyset a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Typinator Set File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.