Domů : Přípony souborů : Format .shw

.shw soubor

Typ souboru 1:Corel Presentation

Vývojář Corel
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

Co je to soubor SHW?

Prezentace nebo prezentace vytvořená programem Corel Presentations (součást sady WordPerfect Office); obsahuje snímky, které mohou obsahovat text, obrázky a další média; mohou být také exportovány jako prezentace aplikace PowerPoint (soubor .PPT ) nebo soubor s vlastním provedením, který uživatelům umožňuje prohlížet prezentaci uživateli, kteří nemají Corel Presentations na svých počítačích.

Programy, které otevírají SHW soubory
Windows
Corel Presentations
CorelDRAW

Typ souboru 2:MagicQ Show File

Vývojář Chamsys
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

.SHW druhá možnost

Soubor SHW je show vytvořená programem MagicQ, prezentačním programem, který slouží ke konfiguraci světel a přehrávání médií pro koncerty. Obsahuje přehlídku, která obsahuje nastavení zobrazení, palety, cue, patch a data zásobníku cue.

Více informací

Soubor SHW je hlavním typem souboru používaným programem MagicQ. Program vytvoří soubor, když se rozhodnete uložit svou show z nabídky v programu nebo tlačítku na konzole. Soubor je kompatibilní se všemi produkty MagicQ a lze jej přenášet mezi konzolami MaqicQ a programy Windows, MacOS (OS X) nebo Linux MagicQ. Soubor je také podporován všemi verzemi programu MagicQ bez ohledu na verzi programu MagicQ, který soubor vytvořil.

Programy, které otevírají SHW soubory

O SHW souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .shw a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru MagicQ Show File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.