Domů : Přípony souborů : .shw Soubor

.shw Přípona souboru

Typ souboru1Corel Presentation

Vývojář Corel
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

Co je to SHW soubor?

Prezentace nebo prezentace vytvořená programem Corel Presentations (součást sady WordPerfect Office); obsahuje snímky, které mohou obsahovat text, obrázky a další média; mohou být také exportovány jako prezentace aplikace PowerPoint (soubor .PPT ) nebo soubor s vlastním provedením, který uživatelům umožňuje prohlížet prezentaci uživateli, kteří nemají Corel Presentations na svých počítačích.

Programy, které otevírají SHW soubory
Windows
Corel Presentations
CorelDRAW

Typ souboru2MagicQ Show File

Vývojář Chamsys
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

.SHW číslo volby 2

Soubor SHW je show vytvořená programem MagicQ, prezentačním programem, který slouží ke konfiguraci světel a přehrávání médií pro koncerty. Obsahuje přehlídku, která obsahuje nastavení zobrazení, palety, cue, patch a data zásobníku cue.

Více informací

Soubor SHW je hlavním typem souboru používaným programem MagicQ. Program vytvoří soubor, když se rozhodnete uložit svou show z nabídky v programu nebo tlačítku na konzole. Soubor je kompatibilní se všemi produkty MagicQ a lze jej přenášet mezi konzolami MaqicQ a programy Windows, MacOS (OS X) nebo Linux MagicQ. Soubor je také podporován všemi verzemi programu MagicQ bez ohledu na verzi programu MagicQ, který soubor vytvořil.

Programy, které otevírají SHW soubory

O SHW soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .shw a jak ji otevřít.

Typ souboru MagicQ Show File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře