Domů : Přípony souborů : Format .xle

.xle soubor

Typ souboru :Levelogger Software XML Data File

Vývojář Solinst
Kategorie Datové soubory
Formát XML

Co je to soubor XLE?

Soubor XLE je datový soubor XML vytvořený softwarem Levelogger, který se používá k zobrazení údajů o podzemních vodách a povrchových vodách zaznamenaných zařízeními Levelogger Edge. Obsahuje data z relace protokolování, jako jsou měření hladiny podzemní vody a povrchové vody a teploty. Soubory XLE nahradily soubory .LEV jako výchozí formát souboru s vydáním verze 4 softwaru Levelogger.

Více informací

Soubory XLE jsou vytvořeny softwarem Levelogger z naměřených dat přenesených ze zařízení Levelogger Edge a Levelogger Junior Edge. Po přenosu dat ze zařízení můžete zobrazit data v softwaru Levelogger a vytvořit soubor XLE pro uložení dat. Naměřená data můžete exportovat jako soubor XLE, soubor LEV nebo soubor .CSV .

Když vytváříte soubor XLE, uloží se standardně do následujícího adresáře:

C: Program Soubory Solinstant Levelogger [version] Data

Soubor XLE můžete otevřít v softwaru Levelogger pro Windows, aplikaci Solinst pro systém iOS a aplikaci Solinst Levelogger App pro Android. Chcete-li otevřít soubor XLE v softwaru Levelogger, jednoduše vyberte Soubor → Otevřít, přejděte do umístění souboru XLE a klepněte na Otevřít.

Pokud chcete importovat data ze souboru XLE do databázového programu, který provádí nepodporuje formát XLE, můžete soubor přejmenovat jako soubor XML. Chcete-li to provést, jednoduše přejmenujte příponu „.xle“ na „.xml“ a naimportujte ji do databázového programu.

Programy, které otevírají XLE soubory

O XLE souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .xle a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Levelogger Software XML Data File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.