Domů : Přípony souborů : Format .xapk

.xapk soubor

Typ souboru :Compressed Android Package File

Vývojář N/A
Kategorie Komprimované soubory
Formát Zip

Co je to soubor XAPK?

Soubor XAPK je balíček používaný k instalaci aplikací Android v mobilních zařízeních. Je to podobné standardnímu formátu .APK , ale může obsahovat další aktiva používaná aplikací, například soubor .OBB , který ukládá grafiku, mediální soubory a další data aplikací. Soubory XAPK se používají k distribuci aplikací na webových stránkách pro stahování aplikací jiných výrobců. Služba Google Play tyto služby nepodporuje.

Více informací

Protože soubory XAPK nejsou standardní instalační balíčky aplikací, musí být nainstalovány ručně nebo nainstalovány pomocí instalačního programu XAPK. Po stažení souboru XAPK můžete aplikaci (soubor APK uložený v balíčku) nainstalovat do zařízení se systémem Android pomocí instalačního programu XAPK. Chcete-li další soubory nainstalovat ručně, můžete soubor XAPK (což je standardní soubor .ZIP ) rozbalit a extrahované soubory umístit na příslušné místo v zařízení.

Nevýhoda doručování aplikací přes Google Play je, že velikost souboru APK musí být 50 MB nebo menší, což nutí vývojáře aplikací používat k ukládání dalších grafických a mediálních prostředků další soubory (například soubory OBB). Kvůli tomuto omezení mohou někteří vývojáři kromě aplikací Google Play zpřístupnit své aplikace také z jiných stránek. Formát XAPK byl zaveden, aby se soubor APK a soubor OBB spojily dohromady, aby se při stahování aplikace pro systém Android z webu, který není službou Google Play, při instalaci stáhly a nainstalovaly.

POZNÁMKA: Měli byste ověřit důvěryhodnost souboru webu, ze kterého stahujete soubor XAPK, protože malware lze distribuovat prostřednictvím souborů XAPK.

Programy, které otevírají XAPK soubory
Windows
Pure APK Install
Android
APKPure

O XAPK souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .xapk a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Compressed Android Package File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den! Přečetl jsem si tento článek spolu se záznamy .apk a .obb. Při čtení těch jednotlivých jsem se divil, jak Android stahuje mnoho souborů najednou. Děkuji za vysvětlení, že .xapk je celý balíček, který obsahoval oba typy souborů. Přesto vidím, že není podporován službou Google Play. Tak by mě zajímalo, jak to vlastně v Googlu funguje? Použil jsem aplikaci APKPure pro Android a našel jsem mnoho souborů .xapk pro různé aplikace. Nainstaloval se obsah podobný originálnímu obchodu a aplikace běžela bez problémů. Je to skvělá alternativa pro publikování aplikací, které mají větší velikost a nejsou dostupné na webu Google Play.