Domů : Přípony souborů : Format .pmdx

.pmdx soubor

Typ souboru :PlanMaker Spreadsheet

Vývojář SoftMaker Software
Kategorie Soubory tabulkového procesoru
Formát N/A

Co je to soubor PMDX?

Soubor PMDX je soubor tabulkového procesoru vytvořený programem PlanMaker, tabulkovým procesorem, který je součástí sady Softmaker Office. Ukládá data do buněk uspořádaných v mřížce řádků a sloupců.  Soubory PMDX také podporují formátování buněk, vzorce, grafy a více listů.

Více informací

Soubor PMDX otevřený v aplikaci SoftMaker Office PlanMaker 2018

Soubory PMDX jsou uloženy v proprietárním formátu a jsou hlavním typem souboru přidruženým k programu PlanMaker , tabulkový procesor podobný Microsoft Excel, který je součástí Microsoft Office. Soubory PMDX se používají podobně jako soubory .XLS a .XLSX používané v aplikaci Microsoft Excel. Soubor PMDX je vytvořen pro uložení tabulky a lze jej zavřít a znovu otevřít pro další úpravy.

Soubory PMDX mohou být vytvořeny ze šablony .PMV a .PMVX nebo XLS a XLSX. Mohou být také převedeny do různých formátů v programu PlanMaker, včetně .PDF , XLS, XLSX, .XLSM , .XLTX , .XLTM , .XLT , .TMD a .RTF .

POZNÁMKA: Soubory PMDX nahradily soubory .PMD , které byly použity pro ukládání tabulek staršími verzemi programu PlanMaker.

Programy, které otevírají PMDX soubory
Windows
Ability Office
Android
SoftMaker Office PlanMaker Mobile

O PMDX souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pmdx a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru PlanMaker Spreadsheet, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Děkuji za článek o příponě souboru .pmdx. Z nich jsem pochopil, že jsou podobné listům Excelu, ale výhradně pro program SoftMaker Office. PlanMaker je součástí tohoto balíku, který je podobný tomu z Microsoft Office, ale tuším, že je levnější. Tato alternativa je tedy skvělá pro studenty nebo jiné lidi s omezeným rozpočtem a může jim umožnit upravovat a ukládat jejich soubory a zároveň otevírat běžné soubory .xls. Osobně jsem SoftMaker nikdy nepoužíval, protože moje zaměstnání poskytuje licenci Office. Nyní však znám alternativu, kterou mohu používat doma, a v blízké budoucnosti se na ni podívám.