Domů : Přípony souborů : Format .wcx

.wcx soubor

Typ souboru :RemoteApp and Desktop Connections Configuration File

Vývojář Microsoft
Kategorie Nastavení Soubory
Formát N/A

Co je to soubor WCX?

Konfigurační soubor používaný programem Připojení ke vzdálené ploše, program, který je součástí systému Windows používaného pro vzdálený přístup k počítačům; obsahuje informace o nastavení pro bootstrap nebo instalaci výchozího nastavení připojení; často distribuovány v rámci podnikových sítí, když jsou počítače nastaveny nebo aktualizovány.

Více informací

Když obdržíte soubor WCX, můžete jej otevřít poklepáním na něj. Někdy však administrátoři systému vytvářejí skripty, které "tiše" nebo automaticky otevírají soubor WCX tak, aby jej uživatel nemusel ručně otevírat.

Programy, které otevírají WCX soubory

O WCX souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .wcx a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru RemoteApp and Desktop Connections Configuration File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den. Doufám, že se ti daří skvěle. Po přečtení vašeho článku, který pojednává o příponě souboru .wcx, jsem zůstal téměř bez otázek. Je skvělé, jak popisujete, že přistupují k počítačům na dálku. V dnešní době je to nástroj, o kterém by mělo vědět mnoho lidí. Zejména ve školství, kde by učitelé mohli svým studentům pomáhat na bezprostřednější úrovni. Jak však funguje nastavení připojení? Mám na mysli, zda jsou všechna závislá na síťovém připojení? Jak uživatelé aktivují možnost automatického otevření souboru WCX? Pomohlo by mi to vždy, když chci ovládat počítače ostatních kolegů a vysvětlovat jim některé procesy. Nejlepší na tom je, že nebudu muset instalovat žádný další program, protože je součástí Windows. Díky!