Domů : Přípony souborů : Format .flkb

.flkb soubor

Typ souboru :Folder Lock Basic Locker File

Vývojář NewSoftwares
Kategorie Záložní soubory
Formát Binary

Co je to soubor FLKB?

Šifrovaný archiv nebo "skříňka" vytvořená pomocí funkce Folder Lock, aplikace sloužící k ochraně citlivých souborů; obsahuje soubor souborů, které lze otevřít pouze pomocí hesla skříňky; používá formátování systému souborů NTFS a podporuje neomezené velikosti souborů; slouží k zálohování osobních dokumentů a jiných citlivých souborů.

Více informací

Soubory FLKB jsou označovány jako Basic Lockers. Zámek složek také podporuje přenosné skříňky ( .FLKA rozšíření), které mají limit velikosti souboru 4 GB. Zatímco přenosné skříňky mohou být zálohovány pomocí online zálohovací služby NewSoftware, Basic Lockers nemohou.

POZNÁMKA: Soubory FLKB a FLKA byly zavedeny s verzí 7 složky Locker. Předchozí verze softwaru používají soubory .FLK pro skříňky.

Programy, které otevírají FLKB soubory

O FLKB souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .flkb a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Folder Lock Basic Locker File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.