Domů : Přípony souborů : Format .flka

.flka soubor

Typ souboru :Folder Lock Portable Locker File

Vývojář NewSoftwares
Kategorie Záložní soubory
Formát Binary

Co je to soubor FLKA?

Šifrovaný archiv vytvořený pomocí funkce Zámek složek, který se používá k zálohování citlivých dat do „skříňek“; ukládá šifrovaný archiv souborů a lze jej otevřít pouze heslem, které nastavil uživatel; používá formátování systému souborů FAT32 a podporuje až 4 GB velikosti souborů; lze zálohovat do online zálohovací služby NewSoftware pro vzdálené zálohování a obnovu; lze také zapisovat na externí disky nebo CD / DVD.

Více informací

Soubory FLKA jsou označovány jako přenosné skříňky. Folder Lock také podporuje Basic Lockers ( .FLKB extension), které nemají limit velikosti souboru 4GB, ale nemohou být použity s online zálohovací službou NewSoftware.

POZNÁMKA: Rozšíření FLKA a FLKB byla zavedena s Zámkem složky 7. Předchozí verze softwaru používají soubory .FLK pro skříňky.

Programy, které otevírají FLKA soubory

O FLKA souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .flka a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Folder Lock Portable Locker File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.