Domů : Přípony souborů : Format .flk

.flk soubor

Typ souboru 1:AccountEdge Company Lock File

Vývojář Acclivity Group
Kategorie Různé soubory
Formát N/A

Co je to soubor FLK?

Zamknout soubor používaný aplikací AccountEdge Pro, což je aplikace, která umožňuje organizovat informace o podnikovém účetnictví; slouží k zabezpečení souborů .MYO při přístupu více uživatelů ke stejnému souboru společnosti.

Více informací

Když je soubor společnosti MYO zpřístupněn více uživateli, soubor FLK se zobrazí ve stejném umístění jako soubor společnosti. Soubor FLK je vytvořen tak, aby umožnil jednomu uživateli pracovat na souboru současně, aby se zabránilo duplicitním a konfliktním úpravám. Soubory FLK se po ukončení relace automaticky vymažou, ale pokud relace skončí náhle, soubor FLK může přetrvávat. Pokud k tomu dojde, odstraňte všechny soubory FLK, které jsou ve stejném umístění jako soubor společnosti MYO.

Programy, které otevírají FLK soubory

Typ souboru 2:Folder Lock File

Vývojář NewSoftwares
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

.FLK druhá možnost

Šifrovaný soubor „locker“ vytvořený pomocí zámku složek, který se používá k ochraně souborů a složek; ukládá soubor souborů a složek, které jsou šifrovány softwarem a chráněny heslem heslem dodaným uživatelem; chráněn pomocí 256bitového AES šifrování.

Více informací

Soubory FLK slouží k zabezpečení informací o pevných discích a jednotkách USB. Nesmí být odstraněny z počítačů, které mají nainstalovaný zámek složek. Navíc je lze odemknout a otevřít pouze pomocí správného hesla.

Programy, které otevírají FLK soubory

O FLK souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .flk a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Folder Lock File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.