Domů : Přípony souborů : Format .pmv

.pmv soubor

Typ souboru 1:PlanMaker Spreadsheet Template

Vývojář SoftMaker Software
Kategorie Soubory tabulkového procesoru
Formát Binary

Co je to soubor PMV?

Soubor PMV je šablona tabulkového procesoru vytvořená programem PlanMaker, tabulkovým procesorem, který je součástí sady SoftMaker Office. Obsahuje data organizovaná v řádcích a sloupcích buněk a může také obsahovat vzorce a grafy. Soubory PMV se používají pro vytváření tabulek .PMD a .PMDX .

Více informací

Soubor PMV otevřený v aplikaci SoftMaker Office PlanMaker 2018

Soubory PMV jsou uloženy v proprietárním formátu a jsou podobné šablonám Microsoft Excel ( .XLT nebo .XLTX files). Mohou být také převedeny na soubory XLT nebo XLTX v programu PlanMaker.

Soubory PMV byly nahrazeny soubory .PMVX jako primárním typem souboru používaným k ukládání šablon. Program PlanMaker však stále podporuje soubory PMV.

Soubory PMV se obvykle otevírají v programu PlanMaker, aby se vytvořil soubor PMD nebo PMDX. Mohou být také převedeny do různých formátů v programu PlanMaker, včetně .PDF , XLS, XLSX, .XLSM , .XLTM , .TMD a .RTF .

Programy, které otevírají PMV soubory
Windows
Ability Office

Typ souboru 2:Return to Zork Video File

Vývojář Activision
Kategorie Video soubory
Formát Binary

.PMV druhá možnost

Soubor, který používá Return to Zork (RTZ), stará puzzle hra a dobrodružná hra pro DOS; ukládá video pro úvod a cutscenes; na kopiích původního RTZ CD-ROMu.

Více informací

POZNÁMKA: Původní RTZ hru pro DOS nelze přehrát na nedávných verzích Windows. Nicméně, to může být hráno s emulačním softwarem, jako je DosBox. GOG, distributor abandonware, vytvořil aktualizovanou verzi RTZ, kterou lze přehrávat na Windows XP a Vista.

Programy, které otevírají PMV soubory

O PMV souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pmv a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Return to Zork Video File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.