Domů : Přípony souborů : Format .indd

.indd soubor

Typ souboru :Adobe InDesign Document

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Soubory rozvržení stránky
Formát N/A

Co je to soubor INDD?

Soubor INDD je profesionální projekt rozvržení stránek vytvořený pomocí aplikace Adobe InDesign. Zahrnuje informace o formátování stránky, obsahu stránky, propojených souborech, stylech a vzorníku. Soubory INDD se běžně používají pro tvorbu a formátování knih, časopisů, novin, letáků a brožur.

Více informací

Soubor INDD otevřený v aplikaci Adobe InDesign CC 2019

Soubor INDD je hlavním typem souboru přidruženým k aplikaci InDesign. Když uložíte projekt rozvržení stránky, soubor InDesign vytvoří soubor INDD pro uložení projektu.

Soubor INDD můžete vytvořit v aplikaci InDesign výběrem položky Soubor → Nový → Dokument.

Soubor INDD můžete otevřít dvojitým kliknutím na soubor INDD nebo výběrem položky Soubor → Otevřít ....

Dokumenty aplikace InDesign lze otevřít také pomocí programu InCopy, profesionálního programu Adobe pro psaní. Mohou být importovány do QuarkXpressu pomocí pluginu ID2Q.

POZNÁMKA: Poškozené soubory INDD mohou být otevřeny a opraveny opravou Stellar Phoenix InDesign Repair. Program je určen k opravě vlastností, jako jsou vrstvy, hypertextové odkazy, obrázky, text a křížové odkazy animace.

Programy, které otevírají INDD soubory
Windows
QuarkXPress
Adobe InDesign
Adobe InCopy
Macintosh
QuarkXPress
Adobe InDesign
Adobe InCopy
Stellar Phoenix InDesign Repair

O INDD souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .indd a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Adobe InDesign Document, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobré odpoledne. Líbilo se mi vaše vysvětlení přípony souboru .indd. Jako člověka znalého většiny souborů programů Adobe mě tento zaskočil. O InDesignu jsem toho moc nevěděl, takže jsem si o něm předtím udělal rešerši. Jednou z otázek, která mi zůstala, je formát souboru, se kterým pracuje. Je super, že soubory INDD obsahují všechny důležité věci o rozvržení stránky. Pomůže mi to rychleji přizpůsobit některé knihy, které jsem chtěl digitalizovat. Funguje to skvěle i s brožurami? Vím o některých aplikacích, které se na ně specializují, ale ještě jsem neslyšel, že by na to někdo používal InDesign. Umí je InCopy také upravovat? Protože v článku jsem se dočetl, že je umí otevřít, ale nevím. Moc vám děkuji.