Software : Blizzard : Blizzard World of Warcraft

Blizzard World of Warcraft

Verze
Legion
Platformas
Licence Commercial
Kategorie Gaming

Software Review

Hlavní funkce

  • Online hra MMORPG s miliony účastníků
  • Průběžný vývoj a vydání nového obsahu rozšíření
  • Úplně připojitelné a přizpůsobitelné uživatelské rozhraní
  • Podpora režimů PvP, PvE, RP a RPPvP
  • Podpora široké komunity uživatelů
  • dostupná podpora 24/7 Blizzard

World of Warcraft, obyčejně zkrácený “WoW,” je populární masivně multiplayer online role-hrát hru (MMORPG). Je vyvinut společností Blizzard Entertainment a může se pochlubit více než sedmi miliony účastníků po celém světě. WoW se odehrává ve virtuálním světě Azerothu. Hráči vytvářejí jeden nebo více avatarů a kompletní questy při interakci s ostatními hráči na světě. WoW je k dispozici pro platformy Mac i Windows a vyžaduje, aby uživatelé platili opakující se měsíční poplatek za předplatné.

WoW poskytuje různé žánry hry, včetně přehrávače versus prostředí (PvE), hráče versus hráče (PvP) a hraní rolí (RP). V PvE hratelnosti, hráči mohou pátrat individuálně nebo se připojit k nájezdům ve kterém oni spolupracují porazit dungeony. PvP režim poskytuje konkurenční hru proti ostatním hráčům v bitvách v aréně. V režimu hraní rolí hráči jednají a mluví, jako by byli ve virtuálním světě jako charakter fantazie. Ve WoW, hráči mají schopnost vytvářet a přizpůsobovat avatary, zatímco oni získají zkušenosti ve hře. Každý avatar má frakci (Aliance nebo Horde), pohlaví (muž nebo žena), třídu, rasu, dvě primární profese a specifikaci třídního talentu. Vyplněním úkolů mohou hráči vydělávat předměty a vybavení, které jejich postavu vybaví pro vyšší obsah hry.

Blizzard poskytuje průběžnou podporu a nový obsah pro komunitu WoW. Jak červen 2017, Blizzard vydal šest balíčků expanze: Burning Crusade (BC), hněv krále lichů (WOTLK), Cataclysm, mlhy Pandaria (MOP), válečníci Draenor (WOD), a legie. Každý rozšiřující balíček umožňuje hráčům prozkoumat nový obsah hry a upgradovat své postavy na maximum. Blizzard také poskytuje pravidelné aktualizace patchů pro vyvažování her a opravy chyb.

Pokud máte rádi MMORPG, s největší pravděpodobností jste již hráli World of Warcraft. Je to nejpoužívanější MMORPG na světě a má různorodou komunitu hráčů. Různé webové stránky WoW poskytují herní analýzu ("theorycraft"), stejně jako vlastní UI mody, které mohou obohatit herní zážitek. Tyto funkce, mimo jiné, dělají World of Warcraft jednou z premiérové série MMORPG.

Aktualizováno: 20. června 2017

▶ Primární přípona souboru

.mpq – Blizzard Mo'PaQ File

▶ Použity další přípony souborů Blizzard World of Warcraft Legion

Podporované typy souborů
.ADT World of Warcraft Map File
.MFIL Blizzard Software Update File
.TOC World of Warcraft Add-on Table of Contents File
.BLP Blizzard Texture File
.WDB Blizzard World of Warcraft Database File
.M2 World or Warcraft Model Object
.WMO World of Warcraft World Map Object
.TFIL Blizzard Software Update File
.WTF World of Warcraft Text File
.LUA Lua Source File
Další související formáty souborů
.WOWPROJ AddOn Studio Project File