Domů : Přípony souborů : .m2 Soubor

.m2 Přípona souboru

Typ souboru1World or Warcraft Model Object

Vývojář Blizzard Entertainment
Kategorie Game Files
Formát N/A

Co je to M2 soubor?

Formát 3D modelu používaný World of Warcraft, online multiplayerovou adventurou; popisuje vrcholy, tváře, textury, materiály a možnosti animace jednoho modelu; používá se pro hráče, tvory a doodády (objekty dekorace) ve hře.

Více informací

Soubory M2 obsahují globální seznam textur, globální seznam vrcholů, nastavení LOD (úroveň detailu), globální ohraničující jednotky, globální sekvence, kostru a vizuální efekty.

Programy, které otevírají M2 soubory
Windows
Blizzard World of Warcraft
Macintosh
Blizzard World of Warcraft

Typ souboru2PC-98 Game Music File

Vývojář N/A
Kategorie Zvukové soubory
Formát N/A

.M2 číslo volby 2

Formát zvukového souboru používaný japonskými počítači PC-98 s ovladačem zvuku PMD FM a zvukovými emulátory PC-98, jako je například FMPMD2000; obsahuje hudbu, kterou používali originální počítačové hry PC-98.

Více informací

POZNÁMKA: Aby bylo možné přehrávat soubory M2 s FMPMD2000, musíte stáhnout soubory WinFMP.dll a PMDWin.dll, které jsou k dispozici ve stejném umístění.

Programy, které otevírají M2 soubory
Windows
FMPMD2000

O M2 soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .m2 a jak ji otevřít.

Typ souboru PC-98 Game Music File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře