Software : Zend Studio : Zend Studio

Zend Studio

Verze
12
Platformas
Licence Commercial
Kategorie Programming

Software Review

Hlavní funkce

  • Pokročilý editor kódu s validací a analýzou v reálném čase
  • Možnosti ladění ZendDebugger a Xdebug
  • Nástroje pro vývoj mobilních aplikací pro různé platformy
  • Velká knihovna pluginů
  • Integrace zdroje řízení s CVS, SVN a GitHub

Zend Studio je IDE používané k vývoji PHP aplikací. Je k dispozici ke koupi prostřednictvím různých licencí a cen pro projekty s otevřeným zdrojovým kódem a třídami, osobní použití a komerční využití.

IDE nabízí řadu nástrojů pro vývoj aplikací PHP. Zend Studio nabízí pokročilý editor kódů s editací, intuitivní asistencí kódu, doplněním kódu a validací a analýzou v reálném čase, které vám pomohou ušetřit čas potřebný pro vývoj. Zend Studio nabízí pokročilé možnosti ladění a umožňuje vybrat si mezi ZendDebugger a Xdebug pro identifikaci skrytých chyb a problémů s výkonem. IDE je také rozšiřitelný a poskytuje rozsáhlou knihovnu zásuvných modulů, které lze rychle otevřít z uvítací obrazovky.

Zend Studio vám také může pomoci vytvářet mobilní platformy na různých platformách nad stávajícími aplikacemi PHP s HTML5 , CSS a JavaScript. IDE dokonce nabízí plně funkční mobilní aplikaci, kde můžete kód používat ke studiu, kopírování nebo úpravám pro vlastní vývojové účely.

Zend Studio je populární profesionální IDE pro vývojáře PHP. Poskytuje řadu pokročilých nástrojů, ale je také začátečník přátelské prostředí, protože nabízí užitečné průvodce a tutoriály. Pro ty, kteří se vyvíjejí v PHP, zkuste Zend Studio.

Aktualizováno: 17. března 2015

▶ Primární přípona souboru

.php – PHP Source Code File

▶ Použity další přípony souborů Zend Studio 12

Podporované typy souborů
.BUILDPATH Eclipse Build Path File
.PHTML PHP Web Page
.PROJECT Eclipse Project Settings File
Další související formáty souborů