Software : The Neat Company : Neat for Windows

Neat for Windows

Verze
5
Platforma
Licence Commercial
Kategorie Utility

Software Review

Hlavní funkce

  • Skenuje účtenky, vizitky a faktury
  • Extrahuje slova a čísla z dokumentů
  • Zabezpečuje důvěrná data
  • Integruje se s dalšími aplikacemi, jako jsou TurboTax a Excel

Neat je aplikace systému Windows, která slouží k uspořádání digitálních dokumentů. Software umožňuje skenovat položky, ukládat je, organizovat je a přenášet do účetního softwaru.

Čisté umožňuje skenovat vaše účtenky, vizitky a další dokumenty a importovat je do aplikace. Program také umožňuje import souborů PDF a obrázků nebo předávání e-mailů a připojených souborů přímo na váš čistý účet. Po importu souborů je funkce Neat automaticky detekuje a analyzuje. Technologie IDC (ID2) od společnosti Neat odebírá slova a čísla z dokumentů a transformuje je do použitelných dat, takže nemusíte ručně zadávat data. Rozpoznává dokument a zachycuje vhodný obsah, jako jsou kontaktní informace a informace o nákupu.

Čisté ukládá vaše dokumenty do úložiště cloudu a umožňuje jim přístup odkudkoli, ať už je v počítači nebo mobilním zařízení prostřednictvím jeho aplikace pro Android nebo iOS. Nemusíte se starat o bezpečnost svých důvěrných dat, protože vaše importované soubory jsou zabezpečeny stejným šifrováním, které banky používají k ochraně informací o zákaznících. Můžete také rychle poslat své informace do jiných účetních a obchodních aplikací, jako jsou TurboTax, QuickBooks, H&R Block a Excel.

Čisté je používáno příležitostnými a obchodními uživateli k digitalizaci jejich papírových dokumentů a jejich organizaci . Tento software je zvláště vhodný pro ukládání dokumentů s citlivými obchodními informacemi a odesílání do jiných obchodních aplikací. Elegantní je skvělou volbou pro uživatele systému Windows, kteří chtějí organizovat své dokumenty v jednom snadno použitelném prostoru.

Aktualizováno: 17. května 2016

▶ Primární přípona souboru

.ndx – Neat 5 Archive File

▶ Použity další přípony souborů Neat for Windows 5

Podporované typy souborů
.NRT Neat Contact File
.NRF Neat Document Folder File
.NWBAK NeatWorks Backup File
.NRBAK NeatReceipts Backup File
.NBAK Neat Backup File
.NRX Neat Receipt Folder File
Další související formáty souborů
.PDF Portable Document Format File
.JPEG JPEG Image
.JPG JPEG Image