Software : Oracle : Oracle NetBeans

Oracle NetBeans

Verze
8
Platformas
Licence Open Source
Kategorie Programming

Software Review

Hlavní funkce

  • Podporuje nejnovější technologie Java a další programovací jazyky, například HTML5, C / C ++ a PHP.
  • Poskytuje nástroje, jako je například Java Editor a generátory kódů PrimeFaces
  • Umožňuje zásuvným modulům rozšířit funkčnost aplikace

Oracle NetBeans je open source IDE pro Windows, OS X a Linux. Aplikace poskytuje různé moduly, které lze použít k vývoji aplikací pro stolní počítače, web a mobilní aplikace.

NetBeans je napsán v jazyce Java a používá se především pro vývoj aplikací Java. Podporuje nejnovější technologie Java SE, Java SE Embedded a Java ME Embedded a nabízí užitečné nástroje pro úpravy jazyka Java. IDE však není omezena na Javu, podporuje jiné programovací jazyky, včetně HTML5, C / C ++ a PHP.

NetBeans nabízí celou řadu funkcí, které vám pomohou efektivněji rozvinout vaši aplikaci. Poskytuje editor Java s radami Java a možností okamžitého přejmenování, přepínačem grafu Maven a generátory kódů PrimeFaces, které se používají k vytvoření kompletních koster CRUD aplikací PrimeFaces s připojením k databázím. IDE je také vysoce rozšiřitelný, což vám umožňuje instalovat do aplikace pluginy, které poskytují další funkce, jako je jazyková podpora a témata IDE. Tyto různé pluginy můžete sdílet prostřednictvím NetBeans Plugin Portal a komunikovat s aktivní komunitou uživatelů NetBeans.

NetBeans je robustní IDE, které poskytuje velké množství funkcí pro vývoj desktopových, webových a mobilních aplikací. Aplikace je také vysoce přizpůsobitelné prostřednictvím pluginů, aby odrážely vaše potřeby rozvoje. Díky těmto funkcím a dalším funkcím je systém Oracle Netbeans vybaven funkcemi Eclipse a IntelliJ IDEA jako kvalitní volba pro vývoj vaší aplikace.

Aktualizováno: 3. října 2014

▶ Primární přípona souboru

.java – Java Source Code File

▶ Použity další přípony souborů Oracle NetBeans 8

Podporované typy souborů
.TLD Tag Library Descriptor File
.GROOVY Groovy Source Code File
.C C/C++ Source Code File
.GVY Groovy Source Code File
.GO Go Source Code File
.FORM NetBeans Java GUI Designer Form
.HTML Hypertext Markup Language File
.PHP PHP Source Code File
.FXML FXML Source Code File
.NBM NetBeans Module
Další související formáty souborů