Software : MakeMusic : MakeMusic SmartMusic

MakeMusic SmartMusic

Verze
2014
Platformas
Licence Commercial
Kategorie Educational

Software Review

Hlavní funkce

  • Získejte zpětnou vazbu o svém výkonu
  • Vyberte si z tisíců hudebních děl
  • Upravte tempo pro změnu obtížnosti
  • Zaznamenejte své relace a uložte je jako soubory ve formátu mp3

MakeMusic SmartMusic je program, který slouží k interaktivní výuce hudby studentům. Používá různé vstupní hardware pro monitorování kvality hudebníků. Program je k dispozici prostřednictvím ročního předplatného s různými možnostmi pro studenty, pedagogy a instituce.

SmartMusic je skvělý program pro výuku a učení hudebního nástroje. Když student provede píseň, počítač jim poskytne zpětnou vazbu zobrazující správné a nesprávné rytmy a výšky na počítači. Umožňuje jim také jejich část spolu s profesionálním výkonem na pozadí, který jim umožňuje slyšet, jak dobře se chovají.

SmartMusic také poskytuje funkce, které studentům pomáhají učit se svým vlastním tempem. Během cvičení mohou nastavit tempo hudby, aby bylo méně obtížné. To také umožňuje smyčkování specifických částí písně, aby studenti mohli cvičit sekce, se kterými mají největší potíže.

Pokud jste učitel hudby a hledáte nástroj, který pomůže vašim studentům uspět u svého hudebního nástroje nehledejte nic jiného než SmartMusic. Je to mocný nástroj, který pomáhá pedagogům maximalizovat hudební potenciál studentů.

Aktualizováno: 11. června 2014

▶ Primární přípona souboru

.smx – SmartMusic XML File

▶ Použity další přípony souborů MakeMusic SmartMusic 2014

Podporované typy souborů
.CLP Finale Clip File
Další související formáty souborů
.BAKX Finale Backup File
.ASV Finale Auto-save File
.BAK Finale Backup File
.ASVX Finale Auto-save File