Software : Electronic Arts : Electronic Arts The Sims

Electronic Arts The Sims

Verze
Makin' Magic
Platformas
Licence Commercial
Kategorie Gaming

Software Review

Hlavní funkce

  • Vytvořit jeden nebo více simů
  • Přizpůsobte vzhled a dovednost simu
  • Nákup položek a renovace domů

Elektronická umění Sims je první díl populární série "Sims". Hra se točí kolem vytváření a kontroly životů lidí zvaných "sims". Sims byl původně vydán Maxisem v roce 2000 pouze pro Windows, ale nyní podporuje OS X.

Sims nabízí herní simulaci života, kde hrajete boha a ovládáte virtuální bytosti. Hra vám umožňuje vytvářet a upravovat vše o simu od jeho pohlaví po typ těla až po účes. Po vytvoření Sim můžete přímo manipulovat s každým pohybem, který dělá, což zahrnuje volbu povolání, nákup předmětů a domácího zboží a interakci s jinými simy. Původní hra nabízí sedm různých balíčků, které nabízejí další herní funkce a položky pro vaše simy.

Sims je jednou z nejprodávanějších her PC a herních her všech dob. Originální pomáhal popularizovat život-simulace videoherní žánr v časných 2000s. Vzhledem k tomu, pozoruhodný čas uplynul po původním vydání, fanoušci Electronic Arts 'Sims by měl přeskočit na později Sims vydání, která představovala aktualizované hry a další doplňky pro zkušenosti ve světě Sims.

Aktualizováno: 14. dubna 2016

▶ Primární přípona souboru

.far – The Sims Archive File

▶ Použity další přípony souborů Electronic Arts The Sims Makin' Magic

Podporované typy souborů
.HIT The Sims Sound File
.HOT The Sims Sound File
.XA The Sims Audio File
Další související formáty souborů