Software : AVG : AVG Internet Security

AVG Internet Security

Verze
Unlimited
Platforma
Licence Commercial
Kategorie Utility

Software Review

Hlavní funkce

  • Kontrola škodlivého softwaru v reálném čase
  • Pokročilá brána firewall pro ochranu před hackery
  • Ochrana prohlížeče před nebezpečnými webovými stránkami
  • Rodičovský panel pro kontrolu dostupného obsahu

AVG Internet Security je program Windows používaný k ochraně před bezpečnostními hrozbami. Dodává se s celou řadou funkcí, které chrání před mnoha typy škodlivého softwaru, včetně virů, ransomware, trojských koní, spywaru a rootkitů.

Internet Security prohledává počítač v reálném čase kvůli škodlivému softwaru a používá k detekci AI vzorky škodlivého softwaru, které dosud nebyly identifikovány týmem AVG ThreatLabs. Tento software obsahuje pokročilý firewall, který brání hackerům, okamžitou analýzu jakéhokoliv podezřelého chování aplikací a skartovač pro bezpečné odstranění citlivých souborů.

Internet Security chrání počítač při procházení, nakupování, a online. Pomáhá vyhnout se nebezpečným webovým stránkám skenováním kliknutí na hrozby, blokuje nebezpečné e-mailové přílohy a nevyžádanou poštu a prohledává aplikace, které se stáhly bez vašeho vědomí. Program poskytuje řídicí panel pro ovládání dostupného obsahu na různých zařízeních, což je užitečné pro rodiče. Internet Security je také vybaven nástrojem WiFi Guard pro ochranu před škodlivými přístupovými body, které by mohli hackeři používat.

AVG Internet Security obsahuje umělou inteligenci pro identifikaci hrozeb v reálném čase, pokročilé brány firewall a možností rodičovského zabezpečení . Je to solidní volba pro ochranu domácích počítačů.

Aktualizováno: 6. dubna 2017

▶ Primární přípona souboru

.ctf – AVG Update Control File

▶ Použity další přípony souborů AVG Internet Security Unlimited

Podporované typy souborů
Další související formáty souborů