Software : AVG : AVG AntiVirus

AVG AntiVirus

Verze
2017
Platforma
Licence Freeware
Kategorie Utility

Software Review

Hlavní funkce

  • Detekuje a zastavuje viry a malware
  • Chrání proti nezabezpečeným odkazům a souborům
  • Převádí nové hrozby na lepší zabezpečení
  • Šifruje a ukládá citlivé soubory
  • Trvale odstraní soubory

AVG AntiVirus je bezpečnostní aplikace sloužící k ochraně počítačů. Chrání před pokročilým malwarem, viry, spywarem a dalšími škodlivými hrozbami.

AntiVirus nabízí řadu nástrojů pro detekci a zastavení virů dříve, než infikují váš počítač. Software zkontroluje soubory dříve, než je otevřete, odkazy před tím, než na ně kliknete, webové stránky před jejich návštěvou a přílohy e-mailů před jejich stažením. Abychom mohli udržet aktuální přehled o nových hrozbách, používá AVG síť pro ochranu komunit, která využívá hrozby sdílené členy své komunity, aby lépe chránila všechny své členy.

Tento software pomáhá předcházet krádežím špionáže a dat a poskytuje nástroje, které může kontrolovat, kdo může vidět a používat vaše online aktivity proti vám. Upozorní vás, když se počítač pokusí o přístup k neznámé síti WiFi, a trvale smaže citlivé informace pomocí nástroje File Shredder, když chcete, aby se to stalo dobře. Software také šifruje a ukládá důležité dokumenty a obrázky na virtuální disk chráněný heslem, čímž se zvyšuje úroveň zabezpečení.

AntiVirus se používá hlavně k ochraně uživatelů domácích počítačů, kteří budou mít prospěch z pokročilých nástrojů bezpečnostního softwaru. Tento software funguje jako bodyguard, protože zůstává krokem vedoucí vaší aktivity, ať už je to surfování po webu, otevírání e-mailů nebo interakce na sociálních stránkách, jako je Facebook a Twitter. AVG AntiVirus je jednou z lepších možností ochrany vašeho počítače.

Aktualizováno: 6. dubna 2017

▶ Primární přípona souboru

.avgdx – AVG Diagnostics File

▶ Použity další přípony souborů AVG AntiVirus 2017

Podporované typy souborů
.BAV AVG AntiVirus The Bat! Plugin File
.CTF AVG Update Control File
.LNG AVG Language File
Další související formáty souborů