Iliada, jak darovat přes SMS


I uživatelé se SIM kartou Iliada mohou během svátků poslat solidární SMS a být tak více dobročinní, zde je návod, jak to udělat v několika jednoduchých krocích

S příchodem Vánoc se stále více lidí rozhoduje, že místo obvyklého gadgetu nebo peněžního tipu darují sebe nebo dárek charitativní organizaci. A možná není náhodou, že právě v době vánočních svátků dává Iliad lidem možnost přispívat i prostřednictvím SMS.

S Iliad se můžeme připojit k různým osvětovým a sbírkovým kampaním tím, že prostřednictvím SMS darujeme 1 nebo 2 eura. Po vybrání peněz je společnost Iliad sama předá organizaci, která sbírku podpořila, stejně jako v případě těchto konkrétních dárcovských SMS. Abyste mohli darovat prostřednictvím SMS, musíte mít samozřejmě zůstatek kreditu vyšší než 1 nebo 2 eura, protože darovaná částka se automaticky odečte od zbývajícího kreditu na SIM kartě. Abyste mohli přispět solidární SMS pomocí Iliady, musíte nejprve znát číslo věci, na kterou chcete přispět, napsat normální SMS (může být ale i prázdná) a odeslat ji. Během několika okamžiků bude částka odečtena z vašeho zbývajícího kreditu a odeslána na zvolenou věc.

Dary prostřednictvím SMS s Iliadou: co dělat

Někdy se může stát, že i když máte dostatečný zbývající kredit, nemůžete prostřednictvím solidární SMS s Iliadou přispět, jak to? Je to jednoduché: placené služby SMS mohou být na vašem čísle ve výchozím nastavení blokovány. Proto budeme muset placená čísla odblokovat. Udělat to je opravdu snadné: přejděte na oficiální webové stránky nízkonákladového operátora, vstupte do své osobní zóny a v sekci Moje možnosti odblokujte položku "Placená čísla".

V případě podvodných nebo solidárních SMS, o kterých zjistíme, že ve skutečnosti nepocházejí od charitativních organizací, budeme mít 30 dní na to, abychom kontaktovali společnost Iliad na čísle 177. Pro všechny zprávy se můžeme na společnost Iliad obrátit také faxem na čísle +390230377960 nebo poštou na následující adresu: ILIAD CP 14106 20146 MILÁN.

.