Iliada v Itálii 29. května: je to oficiální. Co očekávat při uvedení na trh


Francouzský mobilní operátor se chystá vstoupit na italský trh. Sazby a nabídky budou představeny v úterý 29. května na tiskové konferenci

Podle oficiálních účtů na sociálních sítích se chystá revoluce. Po dlouhém očekávání a letech přípravných prací se zdá, že konečně nadešel čas, aby se Iliada začala brát vážně. Francouzský nízkonákladový mobilní operátor dorazil do Itálie díky akvizici antén převzatých od společností Tre a Wind.

Dne 29. května, jak se můžete dočíst na jeho oficiálním facebookovém profilu, Iliad představí své záměry na italském trhu, a to na tiskové konferenci vysílané živě prostřednictvím streamu na stejném facebookovém profilu, na YouTube a na portálu telefonní společnosti. Jakýsi projev na sjednocených sítích, který umožní zjistit, v čem spočívá revoluce #Iliad (to je hashtag používaný během propagační kampaně) a jaké budou tarify a mobilní nabídky navrhované francouzským operátorem. Právě tento aspekt zajímá italské uživatele nejvíce: při svém uvedení na trh ve Francii se společnosti Iliad (prostřednictvím její "provozní odnože" Free Mobile) podařilo rychle získat značnou část trhu s tarify začínajícími na 0 EUR měsíčně.

Iliad Itálie, nabídky a tarify.


Ilaid Itálie, nabídky a tarify. Co lze očekávat při uvedení na trh

V tuto chvíli ještě není známo, zda bude obchodní taktika Iliad v Itálii stejná jako na druhé straně Alp. Je obtížné, ale ne nemožné, aby se do Itálie dostal tarifní plán Iliad za 0 eur, který zahrnuje minuty, textové zprávy a gigabajty (je však třeba říci, že prahové hodnoty jsou velmi nízké). Silnou stránkou nabídky Iliady pro Itálii by však měli být jiní. Jak je uvedeno v příspěvku oznamujícím tiskovou konferenci, chce se tento levný mobilní operátor zaměřit na pravdu a transparentnost. "Už žádné skryté náklady. Žádné další měsíce navíc. Žádná další nepříjemná překvapení ve vyúčtování. Už žádná omezení a restrikce. Už žádné nezodpovězené otázky. Už žádní staří telefonní operátoři. Už neříkejte ne! Je to okamžik pravdy. Připravte se na změnu způsobu telefonování."

Jak se toto oznámení promítne do tarifů a nabídek společnosti Iliad, se teprve uvidí. Stačí si však počkat ještě několik hodin: schůzka je naplánována na úterý 29. května v 10:30, kdy velmi mladý generální ředitel společnosti Iliad Italia představí plány společnosti, kterou vede.