Iliada, iPhony jsou zpět na webu: jak je koupit


Iphone Xr, levný smartphone od Applu, je zpět na webu Iliady. Zde je návod, jak si ho objednat

V posledních několika měsících prodává společnost Iliad na svých webových stránkách také chytré telefony. Jedná se o běžnou praxi telefonních operátorů: v rámci budování loajality zákazníků je uživatelům nabízena možnost nákupu mobilních telefonů za výhodné ceny. Společnost Iliad zahájila experiment tím, že se zaměřila na to nejlepší, co trh nabízí: iPhony. V internetovém obchodě jsou k dispozici iPhone Xs Max, iPhone Xs a iPhone Xr, což byla ještě před několika dny nejnovější generace telefonů Apple.

Po krátkém období, kdy tyto tři smartphony nebyly v obchodě Iliad k dispozici, lze nyní iPhone Xr opět objednat. To je dobrá zpráva pro uživatele Iliady: nový iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max budou pravděpodobně přidány v nadcházejících týdnech. Abyste mohli nabídku operátora využít, budete potřebovat aktivní SIM kartu a přihlašovací údaje do osobní zóny.

Jak koupit iPhone na webu Iliadu

Ze tří modelů iPhonu je na webu Iliadu aktuálně k dispozici pouze iPhone Xr, levný model uvedený na trh loni v září.


Chytrý telefon lze objednat za cenu 869 eur. K dispozici je šest barev: černá, bílá, červená, žlutá, oranžová a modrá. Smartphone je k dispozici také ve 30 splátkách: 149 EUR při potvrzení objednávky a poté 30 splátek po 24 EUR. Nezapomeňte, že iPhone Xr má 6,1palcový displej LCD a jediný zadní fotoaparát.

K objednání iPhonu Xr na webu společnosti Iliad potřebujete aktivní kartu SIM a přihlašovací údaje do osobní zóny. Po kliknutí na tlačítko "Objednat" totiž budete muset zadat uživatelské jméno a heslo, které vám společnost Iliad poskytla při registraci předplatného.

Vrácení dostupnosti iPhonu Xr vzbuzuje naději pro uživatele služby Iliad: v příštích týdnech by se mohla přidat také nová řada iPhonů 11.

.