YouTube TV: Co potřebujete vědět

YouTube TV je online streamovací služba, která předplatitelům umožňuje sledovat živé televizní vysílání na počítačích, telefonech a dalších kompatibilních zařízeních. Vyžaduje vysokorychlostní připojení k internetu a je pohodlnou náhradou za kabelovou televizi pro lidi, kteří chtějí přerušit kabel.

Na YouTube TV si filmy nemůžete vypůjčit, ale můžete si je vypůjčit a zakoupit na YouTube pomocí stejných přihlašovacích a platebních údajů.

Jak se zaregistrovat na YouTube TV

Registrace do YouTube TV je přímá a je k dispozici bezplatná zkušební verze, takže si ji můžete před uzavřením měsíčního poplatku vyzkoušet.

Tady je postup, jak se zaregistrovat k bezplatné zkušební verzi YouTube TV.

 1. Přejděte na tv.youtube.com.

 2. vybrat Vyzkoušej zdarma.

 3. Vyberte účet, který chcete použít pro YouTube TV.

  Pokud máte pouze jeden účet Google, neobdržíte tuto výzvu.

 4. Pokud se zobrazí výzva, přihlaste se a poté vyberte Pojďme.

 5. Zobrazí se seznam zahrnutých sítí. Vybrat další.

 6. Vyberte všechny sítě doplňků, které chcete přihlásit, a poté vyberte další.

 7. Zadejte svou kreditní kartu a fakturační údaje. Poté vyberte Koupit.

  YouTube TV během tohoto kroku určuje vaši polohu na základě vaší IP adresy. Pokud si myslí, že žijete v oblasti, kde služba není k dispozici, vyberte Nežiji tady. Tímto způsobem můžete zkontrolovat, zda je služba dostupná tam, kde žijete, ale nemůžete se přihlásit, dokud nejste doma.

  Pokud to nezrušíte během zkušební doby, YouTube TV vám strhne částku z vaší kreditní karty.

Plány a dostupnost YouTube TV

Na rozdíl od kabelové televize a dalších živých televizních streamovacích služeb jsou balíčky YouTube TV jednoduché. Existuje pouze jeden balíček předplatného a zahrnuje více než 40 kanálů, takže neexistují žádné komplikované možnosti.

Když se zaregistrujete, zobrazí se seznam kanálů zahrnutých v předplatném. Pokud žádný nevidíte, znamená to, že ve vaší oblasti není k dispozici nebo není součástí základního balíčku.

Nejvýznamnějším rozdílem mezi YouTube TV a kabelovou televizí je to, že YouTube TV je z hlediska předplatného méně komplikovaná. Možnost jednoho předplatného YouTube TV přichází s výběrem síťových a základních kabelových kanálů, za které si pak můžete la carte zaplatit navíc.

YouTube TV je k dispozici ve většině hlavních metropolitních oblastí ve Spojených státech. Dostupnost vysílacích sítí jako Fox a ABC je však omezena na základě geografického umístění. Na YouTube TV můžete sledovat své oblíbené místní kanály. Pokud však cestujete mimo oblast, tyto kanály nebudou k dispozici.

Kolik pořadů můžete sledovat na YouTube TV najednou?

Streamovací služby, jako je YouTube TV, omezují počet pořadů nebo streamů, které můžete sledovat současně. Některé služby vás omezují na jednu show, pokud nezaplatíte balíček předplatného.

YouTube TV omezuje počet zařízení, která můžete streamovat najednou. Jelikož však existuje pouze jedna možnost předplatného, ​​můžete streamovat do více zařízení, aniž byste platili navíc.

Jaká rychlost internetu je vyžadována pro sledování YouTube TV?

YouTube TV vyžaduje vysokorychlostní připojení k internetu, ale specifika jsou trochu komplikovanější. Například nižší rychlost má za následek nižší kvalitu obrazu a můžete se setkat s ukládáním do vyrovnávací paměti tam, kde se stream na chvíli přerušovaně zastaví.

Podle YouTube potřebujete:

 • 3+ Mbps pro video se standardním rozlišením.
 • 7+ Mbps streamovat jednu show s vysokým rozlišením, pokud síť nepoužívá žádná jiná zařízení.
 • 13+ Mbps streamovat pořady ve vysokém rozlišení, pokud jiná zařízení používají stejnou síť.

Pokud si nejste jisti, jak rychlé je vaše připojení, podívejte se na našeho průvodce testováním rychlosti internetu.

Doplňky YouTube TV a speciální funkce

Stejně jako ostatní služby streamování živého televizního vysílání nabízí služba YouTube TV mnoho doplňků. S YouTube TV je situace méně komplikovaná, protože doplňky přicházejí ve formě jednotlivých kanálů místo větších balíčků.

Můžete si vybrat konkrétní kanály, které chcete, například Fox Sports Soccer pro živý fotbal, aniž byste platili za ty, které nebudete sledovat.

YouTube, stejně jako mnoho jeho konkurentů, produkuje originální obsah. Tyto pořady jsou k dispozici také u YouTube Premium, jiné služby předplatného, ​​která vám umožňuje odstranit reklamy z videí YouTube.

I když jsou všechny původní pořady a filmy YouTube Premium k dispozici na vyžádání z YouTube TV, registrace do YouTube TV se liší od registrace do YouTube Premium.

Odběratelé služby YouTube TV vidí reklamy na běžná videa YouTube, hudební videa YouTube a videa z her YouTube.

Sledujte živé televizní vysílání na YouTube TV

YouTube TV vám umožňuje sledovat živé televizní vysílání bez kabelového předplatného nebo antény. Umožňuje vám to na počítači, televizi, telefonu nebo jiném kompatibilním zařízení.

Pokud máte kompatibilní inteligentní televizi, můžete YouTube TV sledovat přímo na televizi. Pokud máte správné vybavení, můžete do svého televizoru odesílat z mobilního zařízení.

S ohledem na to je sledování živé televize na YouTube TV extrémně snadné:

 1. Na domovské obrazovce YouTube TV přejděte na ikonu žít Karta.

 2. Zvýrazněte kanál, který chcete sledovat. Uvidíte více informací o pořadu, který právě probíhá, a o tom, co přijde dál.

 3. Vyberte titul, který chcete sledovat.

Jak zrušit předplatné YouTube TV

Vzhledem k tomu, že YouTube TV umožňuje sledovat živé televizní vysílání, očekávejte, že budete sledovat stejné reklamy, jaké byste viděli, pokud byste sledovali program ve vysílání nebo kabelové televizi. Můžete však pozastavit živé televizní vysílání na YouTube TV a je zde také funkce digitálního videorekordéru (DVR). Tato funkce je skvělá pro sledování sportovních přenosů, jako je streamování her NFL, protože vám umožňuje pozastavit a znovu sledovat akci. YouTube TV zahrnuje také obsah na vyžádání.