ExpressVPN recenze: Vše, co potřebujete vědět

ExpressVPN

Zjistili jsme, že design duální obrazovky je trochu neohrabaný, ale dělá to. Pro některé může být žádoucí funkce procházení celého globálního seznamu serverů na druhé obrazovce. Jakmile se připojíte k vybranému umístění VPN, můžete vyrazit. Stav připojení můžete zkontrolovat v horní části obrazovky (vypadá to jako létající V se značkou zaškrtnutí).

Byli jsme schopni se připojit k Netflixu v Japonsku, Netflixu a Hulu ve Spojených státech a dokonce jsme prošli přísnými testy proxy BBC pro BBC iPlayer ve Velké Británii.


Výkon: Vynikající

Můžeme s jistotou říci, že rychlost připojení, procházení a streamování na ExpressVPN jsou vynikající. Pro dosažení nejlepší rychlosti a výkonu použijte Inteligentní umístění vlastnost.

Smart Location je nástroj zabudovaný do ExpressVPN, který pomocí speciálních algoritmů najde nejlepší server VPN na základě faktorů, jako je rychlost stahování, latence a vzdálenost. Vždy vybere nejlepší server pro vaše umístění, takže nemusíte hádat, kde získáte nejlepší výkon.

ExpressVPN

Zjistili jsme, že servery ExpressVPN jsou rychlé a všude s maximální naměřenou rychlostí připojení 183.1 Mb / s při použití našeho připojení 1 Gb / s. To je spousta i pro ty nejnáročnější úkoly, dokonce i streamování videa v rozlišení 4K HD a rychlé hraní.

Závazek společnosti ExpressVPN k ochraně osobních údajů se prokázal, když turecká vláda v roce 2017 požadovala údaje od společnosti ExpressVPN a nebyly k dispozici žádné údaje k předání.

Pro vzdálené oblasti se špatnými standardy zabezpečení používá ExpressVPN funkci nazvanou Virtual Servers. Jak název napovídá, virtuální servery se nenacházejí v zemi jako přiřazená adresa IP.

To je důležité, pokud potřebujete IP adresu v zemi, která nesplňuje bezpečnostní standardy ExpressVPN, např. Indonésie. Pokud se nacházíte v jedné z těchto zemí virtuálních umístění, ExpressVPN bude směrovat veškerý váš internetový provoz přes server v jiné zemi a přidělí vám místní IP adresu. Vaše prohlížení internetu tak přidává další vrstvu zabezpečení.

Streamování: Dobré pokrytí, ale žádné dedikované servery

ExpressVPN neposkytuje dedikované streamovací servery, jako někteří konkurenti, ale i tak můžete tuto službu použít k odemknutí obsahu od některých vašich oblíbených poskytovatelů. Připojili jsme se k serverům ve Spojených státech, Japonsku a Velké Británii a ve skutečnosti jsme měli hodně štěstí.

Byli jsme schopni se připojit k Netflixu v Japonsku, Netflixu a Hulu ve Spojených státech a dokonce jsme prošli přísnými testy proxy BBC pro BBC iPlayer ve Velké Británii. Tyto výsledky nejsou zaručeny, protože streamovací video služby se neustále snaží blokovat VPN, ale s ExpressVPN jsme měli velmi dobré zkušenosti.


Zásady ochrany osobních údajů: přísné

ExpressVPN sídlí na Britských Panenských ostrovech (BVI), které mají přísnější zákony na ochranu soukromí než mnoho jiných zemí. Společnost BVI není členem aliance 5, 9 nebo 14-Eyes Alliance a nemá žádné zákony o uchovávání údajů. To znamená, že neuchovávají žádné adresy IP, historii procházení, datový provoz ani dotazy systému DNS (Domain Name System), které by mohly být použity k identifikaci konkrétního uživatele.

Závazek společnosti ExpressVPN k ochraně osobních údajů byl skutečně prokázán, když turecká vláda v roce 2017 požadovala údaje od společnosti ExpressVPN a nebyla k dispozici žádná data k předání.

ExpressVPN je hodnou volbou pro každého, kdo chce větší soukromí a bezpečnost na webu.

Ze zásad ochrany osobních údajů ExpressVPN: „Neshromažďujeme protokoly o vaší aktivitě, včetně žádného protokolování historie procházení, cíle přenosu, datového obsahu nebo dotazů DNS. Také nikdy neukládáme protokoly připojení, což znamená žádné protokoly vaší IP adresy, vaší odchozí VPN IP adresa, časové razítko připojení nebo doba trvání relace. “


Bezpečnostní funkce: Nejlepší ve své třídě

ExpressVPN využívá řadu nejlepších bezpečnostních funkcí ve své třídě k zajištění soukromí a bezpečnosti na mnoha úrovních. Díky tomu je ExpressVPN vhodný pro širokou škálu použití osobních údajů, včetně torrentování, skrytí aktivit před vaším ISP a vyhledávacími stroji, streamování filmů a obcházení geografických omezení, dokonce i v Číně.

Působivý seznam bezpečnostních funkcí ExpressVPN zahrnuje:

 • Advanced Encryption Standard (AES) s 256bitovými klíči: Vojenský šifrovací standard používaný vládními agenturami a bezpečnostními experty k ochraně vysoce citlivých dat.
 • Přísná zásada no-logs: ExpressVPN nikdy neuchovává protokoly o vaší odchozí IP adrese, historii procházení, cílovém provozu, datovém obsahu, časovém razítku připojení nebo dotazech DNS.
 • TrustedServer: Servery ExpressVPN běží na volatilní paměti (RAM), ne na pevných discích. To zaručuje, že všechna data v paměti RAM budou vymazána vždy, když dojde k zapnutí napájení.
 • Network Lock (ExpressVPN Kill Switch): Tato funkce zajišťuje, že váš datový provoz a IP adresa zůstanou soukromé (tj. Nebudou unikat), i když připojení VPN náhle poklesne.
 • 60minutové opakování: Kromě vyjednávání nového tajného klíče při každém připojení ExpressVPN automaticky vyjednává také nový klíč každých 60 minut, když používáte VPN.
 • Rozšíření prohlížeče Chrome s HTTPS všude: Rozšíření, které vás automaticky přesměruje na bezpečnější HTTPS verzi hlavních webů. Funguje bez ohledu na to, zda jste připojeni k ExpressVPN.
 • Volitelná VPN pro router Wi-Fi: Tato funkce umožňuje nastavit domácí router s aplikací, která zajišťuje všechna zařízení ve vaší síti Wi-Fi. Díky této funkci nemusíte instalovat aplikaci VPN na každé samostatné zařízení.

Chcete-li zajistit, aby byla VPN vždy zapnutá, můžete zaškrtnout tuto možnost Při spuštění spusťte ExpressVPN pod Předvolby > obecně.

ExpressVPN

ExpressVPN nabízí celou řadu protokolů VPN, ze kterých si můžete vybrat, včetně OpenVPN přes UDP / TCP nebo L2TP / IPSec. Pokud chcete přepínat protokoly, je to snadné. Stačí jít do Předvolby a klepněte na tlačítko Protokol záložka. ExpressVPN však doporučuje, abyste se drželi OpenVPN nebo nechali aplikaci automaticky vybrat nejvhodnější protokol pro vaši síť.

Zvláštní funkce zabezpečení: Rozdělené tunelování

ExpressVPN má jedinečnou funkci zvanou rozdělené tunelování. Rozdělené tunelování vám umožňuje vybrat, které aplikace (Chrome, Firefox atd.) Používají VPN a které nikoli. To může být užitečné, když chcete použít VPN k tomu, aby vaše online aktivity byly na určitých webech soukromé, ale nechcete zpomalit jiné weby, kde by vám bylo lépe používat místní IP adresu.

Příklad děleného tunelování může zahrnovat použití VPN pro torrentování nebo streamování filmů v zámoří, při zachování připojení, které není VPN, pro weby, jako jsou místní podniky nebo služby dodávky potravin. Mějte na paměti, že při použití funkce split tunelování ExpressVPN může váš poskytovatel internetových služeb nebo externí strana potenciálně vidět nebo zachytit datový provoz, který není chráněn VPN.

ExpressVPN

Torrenting: Funguje s uTorrent

Služba ExpressVPN funguje také pro torrentování. Chcete-li jej použít, musíte si stáhnout uTorrent z oficiálních stránek uTorrent. Po instalaci můžete používat aplikaci uTorrent se zapnutým ExpressVPN k soukromému torrentu. Pravděpodobně je samozřejmé, že pokud používáte torrent, vždy používejte spolehlivou a vysoce zabezpečenou službu VPN.

ExpressVPN používá k zabezpečení a zabezpečení na mnoha úrovních řadu nejlepších bezpečnostních funkcí ve své třídě.

Blokování reklam: Není k dispozici

Některé služby VPN obsahují integrovaný blokovač reklam, který funguje jako další úroveň zabezpečení proti příliš horlivým sledovačům reklam, které se učí informace o vašem systému a připojení. ExpressVPN neobsahuje blokování reklam, takže tato funkce zde není k dispozici.

Zákaznický servis: Webový chat, e-mail a lístkový systém

ExpressVPN nemá telefonickou podporu, ale nabízí vynikající systém webového chatu. Některé sítě VPN řeší problémy pomocí chatovacích systémů založených na AI, ale ExpressVPN vám umožňuje mluvit se skutečným člověkem, pokud zjistíte, že máte se službou potíže.

Kromě webového chatu má ExpressVPN také e-mailovou adresu, kterou můžete kontaktovat kvůli asynchronní podpoře, a systém založený na lístcích, který můžete vyplnit prostřednictvím jejich webu podpory.

Cena: Dobrá

Pokud jde o ceny, ExpressVPN má rozumnou cenu za všechny funkce a možnosti, které získáte. I když to není tak levné jako jiné služby, možná zjistíte, že další funkce ExpressVPN převažují nad náklady.

V současné době ExpressVPN nabízí tři možnosti platby: jeden měsíc, šest měsíců nebo 15 měsíců. Měsíční plán je 12.95 USD, šest měsíců je 9.99 USD a nejlepší nabídka je 8.32 USD za 12 měsíců. Dvanáctiměsíční plán vychází na pouhých 12 centů denně, což je stále relativně levné.

Soutěž: ExpressVPN vs NordVPN

Jako dvě z nejlépe hodnocených sítí VPN často najdete ExpressVPN a NordVPN proti sobě. Mezi nimi však existují určité rozdíly. Pro začátečníky je ExpressVPN dražší možností, přičemž 12měsíční plán stojí 8.32 $ / měsíc. Mezitím vám NordVPN nastaví zpět 4.08 $ měsíčně na 1letý plán.

Pro ty, kteří chtějí udržovat místní připojení při používání VPN, ExpressVPN nabízí rozdělené tunelování; NordVPN ne. A pokud jde o dostupné platformy, získáte více možností s ExpressVPN, který má dokonce aplikace pro Chromebook, Kindle Fire a Nook. Dobrou zprávou je, že obě společnosti nabízejí 30denní záruku vrácení peněz, takže můžete vyzkoušet služby bez rizika.

konečný verdikt

Dobrá hodnota.

Pokud jste na vysoké rychlosti, responzivní 24hodinová podpora chatu, šifrovací protokoly na vojenské úrovni a další bezpečnostní funkce, podívejte se na ExpressVPN dobře. Díky své rozsáhlé globální serverové infrastruktuře, funkci Smart Location, integrovanému testu rychlosti a mnoha dalším skvělým funkcím s přidanou hodnotou - je ExpressVPN hodnou volbou pro každého, kdo chce větší soukromí a zabezpečení na webu.

Podobné produkty, které jsme zkontrolovali:

 • CyberGhost VPN
 • VyprVPN
 • IPVanish VPN

brejle

 • Název produktu ExpressVPN

 • Cena 8.32 $

 • Rychlost (nejrychlejší) 183.1 Mb / s (testováno na připojení 1 Gb / s)

 • Operační systémy Windows, macOS, Linux, Chromebook, iOS, Android

 • Zařízení Pět zařízení najednou

 • Umístění serveru 94 zemí

 • Počet serverů 3,000+

 • Streamování Testováno Netflix (Japonsko, USA), BBC iPlayer, Hulu (USA)

 • Torrentování Ano (funguje s uTorrent)

 • Šifrování AES 256bitové OpenVPN

 • Protokolování Žádné zásady protokolů, zpráva o transparentnosti k dispozici

 • Jurisdikce Britské Panenské ostrovy