Recenze Avast SecureLine VPN: Vše, co potřebujete vědět

Avast Secureline


Design: Elegantní, elegantní a lehký na funkce

Získání Avast SecureLine VPN je stejně snadné jako stažení instalačního programu, instalace aplikace a připojení k serveru. Používání aplikace je stejně snadné. Uživatelské rozhraní je čisté, jednoduché a nezatěžuje ho příliš mnoho matoucích funkcí.

Tato aplikace dělá jednu věc dobře; šifruje vaše připojení a maskuje vaši polohu. Když je VPN zapnutá, SecureLine zobrazí skrytou IP adresu, virtuální IP adresu a to, jak se vaše poloha zobrazí ostatním. Verze pro Android nezobrazuje adresy IP na hlavní obrazovce.

Jedna skvělá funkce je v seznamu umístění serveru. Ikony označují, které servery umožňují anonymní přenos souborů typu peer-to-peer (P2P) a které servery jsou optimalizovány pro streamování videa. Verze pro Android pouze označuje, které servery jsou optimalizovány pro streamování videa.

Na zařízeních Android může Avast shromažďovat anonymizované údaje o používání aplikací a zařízení a sdílet je s analytickými nástroji třetích stran. Přejděte do nastavení ochrany osobních údajů a vypněte sdílení analytických dat.

Výkon: Dobré pro procházení, streamování videa

Když jsme otevřeli SecureLine ke spuštění každého z našich testů Avast VPN, připojení k serveru trvalo 5 až 10 sekund. Změna na jiný server trvala mezi 15 a 20 sekundami.

Měřili jsme rychlosti nahrávání a stahování pomocí šesti různých nástrojů pro testování šířky pásma online. Všichni tři měřili snížení rychlosti po připojení k SecureLine VPN.

Při připojení k mediálnímu serveru jsme byli schopni dosáhnout rychlosti stahování až 168 Mbps pomocí našeho připojení 1 Gbps. Když jsme připojeni k běžným serverům, nejrychlejší jsme viděli 89 Mbps.

I když testovací nástroje měřily nižší rychlosti pásma, nezaznamenali jsme velký rozdíl v rychlosti při nedbalém procházení webu a odesílání e-mailových zpráv.

Rychlost připojení VPN je ovlivněna faktory, jako je vzdálenost mezi klientským zařízením a serverem VPN, protokol VPN a úroveň šifrování. Díky SecureLine se nemusíte starat o to, ke kterému serveru jste připojeni, protože aplikace automaticky připojí váš počítač k nejbližšímu serveru. Toto optimální nastavení umístění pomocí algoritmů určuje blízkost serveru, aby poskytoval nejlepší výkon.

Avast SecureLine VPN může být malý, ale nabízí stejné vojenské šifrování jako velcí poskytovatelé VPN.


Streamování: Vynikající pokrytí pro více služeb

SecureLine VPN obsahuje dedikované streamovací servery a my jsme měli hodně štěstí, že jsme je dostali do práce. Byli jsme schopni streamovat Netflix, Hulu a dokonce i BBC iPlayer, když jsme připojeni k dedikovaným mediálním serverům SecureLine.


Zásady ochrany osobních údajů: Nezaznamenává aktivitu

Avast SecureLine je VPN se zásadami bez protokolů, která se primárně týká vaší aktivity při používání služby. To znamená, že SecureLine neví, jaké stránky navštěvujete, co děláte na těchto webech nebo cokoli jiného o vašich aktivitách při připojení k VPN, takže by tyto informace nemohly převrátit, i kdyby chtěly.

To je dobrá výchozí hodnota pro to, co byste od VPN měli očekávat, ale faktem je, že SecureLine některé protokoly udržuje. Konkrétně ukládají protokoly připojení, které zobrazují, když se připojujete a odpojujete k jejich serverům a kolik šířky pásma používáte při připojení.

Funkce zabezpečení: Zabezpečení na vysoké úrovni s dlouhou tradicí

SecureLine VPN je jedním z bezpečnostních produktů nabízených společností Avast. Avast je lídrem v oblasti kybernetické bezpečnosti. Chrání data, identitu a soukromí 435 milionů aktivních uživatelů měsíčně. Každý měsíc tvrdí, že chrání své uživatele před více než 1.5 miliardami malwarových útoků. Využívají umělou inteligenci a lidskou genialitu k zajištění detekce a blokování malwaru, lokalizačních technologií a zabezpečení IoT.

Vzhledem k tomu, že společnost Avast sídlí v České republice, nepodléhají žádostem o údaje ze zemí aliance Five-, Nine- a 14-Eyes.

Mezi funkce zabezpečení Avast SecureLine VPN patří:

 • 256bitový pokročilý standard šifrování: AES 256 je jednou z nejbezpečnějších metod šifrování a je používána finančními intuicemi, společnostmi vydávajícími kreditní karty a vládami k zajištění bezpečnosti údajů o zákaznících.
 • Jedna sdílená IP: Server Avast odhaluje stejnou IP adresu pro každý počítač, který je k němu připojen.
 • Ochrana proti úniku DNS: Zabraňuje únikům DNS, které by mohly odhalit skutečnou adresu IP.
 • Zabijte přepínač: Přepínač kill vypne připojení k internetu, pokud je server VPN nefunkční. Poskytuje ochranu proti selhání během neplánovaných odpojení.
 • Pravidla inteligentního připojení: Při připojování k otevřené Wi-Fi nebo jiné nezabezpečené síti není nutné nastavovat správná bezpečnostní opatření. SecureLine se může automaticky zapnout, když se zařízení připojí k nezabezpečené síti.

Avast SecureLine VPN

Torrentování: Dedikované servery s přepínačem zabití

SecureLine VPN nejen umožňuje torrentování, ale ve skutečnosti poskytuje vyhrazené služby peer to peer pro nejvyšší možnou úroveň služeb. Získáte také vestavěný přepínač zabití, který je nutností, pokud plánujete používat VPN pro sdílení souborů peer-to-peer.

Pokud při sdílení souborů přes peer-to-peer ztratíte připojení k síti VPN, přepínač kill okamžitě přeruší přístup k internetu a zabrání komukoli zjistit vaši skutečnou adresu IP.

Blokování reklam: Není zahrnuto

SecureLine neobsahuje blokování reklam, ale Avast prostřednictvím své antivirové sady poskytuje funkci nazvanou AntiTrack Premium. Tato funkce je podobná blokátorům reklam zahrnutým v některých službách VPN, ale neblokuje se na úrovni DNS. Poskytuje určitou úroveň dalšího zabezpečení, ale je to také samostatný nákup, za který musíte zaplatit nad rámec Avast Antivirus a Avast SecureLine.

Zákaznický servis: Webový lístkový systém

Avast poskytuje webový lístkový systém, který můžete použít, pokud potřebujete zákaznickou podporu pro SecureLine. Neexistuje žádný způsob, jak mluvit s agentem prostřednictvím telefonu nebo webového chatu, takže vše, co můžete udělat, je poskytnout nějaké informace o vašem problému prostřednictvím lístkového systému a počkat na odpověď.

Cena: Předplatné, které se hodí pro každé zařízení

Avast SecureLine VPN je předplacená služba, která stojí mezi 47.88 a 107.64 USD ročně. Pokud chcete používat VPN na více zařízeních, tarif předplatného pro více zařízení ve výši 59.88 USD ročně zajišťuje až pět zařízení. Chcete-li zabezpečit počítač PC nebo Mac, vyberte plán 69.99 USD na zabezpečení jednoho počítače po dobu jednoho roku. Avast pro mobilní zařízení zajišťuje jedno zařízení Android, iPhone nebo iPad za 19.99 $ ročně.

Mnoho domácností má více než dvě zařízení. Pokud máte notebook, tablet a chytrý telefon, je nejlepší smlouvou roční předplatné pro více zařízení. U pěti zařízení činí cena každého zařízení 1.34 $ měsíčně. Nízká cena spolu s neomezenou šířkou pásma tvoří dostupné řešení VPN. Pokud si stále nejste jisti, Avast SecureLine nabízí bezplatnou sedmidenní zkušební verzi a 30denní záruku vrácení peněz.

Zahájení bezplatné zkušební verze pro více zařízení na počítači se systémem Windows nevyžaduje žádnou registraci a žádné platební údaje. Vše, co musíte udělat, je přejít na web Avast a stáhnout instalační soubor. Díky bezplatné VPN Avast pro Android (která je součástí bezplatné zkušební verze) shromažďuje Avast platební údaje, jako je účet PayPal nebo kreditní karta.

Tato aplikace dělá jednu věc dobře; šifruje vaše připojení a maskuje vaši polohu.

Konkurence: Menší než většina VPN, ale stejně bezpečná

Avast SecureLine VPN má méně umístění serverů než mnoho služeb VPN. SecureLine poskytuje přístup k serverům v 55 městech ve 34 zemích a 16 serverů ve Spojených státech. Větší poskytovatelé VPN, jako jsou NordVPN a ExpressVPN, mají přes 3,000 59 serverů. NordVPN má servery v XNUMX zemích.

Avast SecureLine VPN může být malý, ale nabízí stejné vojenské šifrování jako velcí poskytovatelé VPN. Nabízí také některé stejné služby a výhody, které nabízejí velcí poskytovatelé VPN, včetně:

 • Nezaznamenává, nesleduje, neukládá, neloguje ani nesdílí vaši online aktivitu.
 • Poskytuje přístup k serverům po celém světě se schopností měnit servery nebo zvolit optimální umístění.
 • Chrání celou řadu zařízení, včetně Windows, macOS, Linux, Android a iOS.

Existuje několik věcí, které SecureLine VPN nefunguje tak dobře jako větší služby VPN:

 • Nabízí pouze základní funkce VPN, jako je výběr serveru a automatické připojení k VPN.
 • Nemá způsob, jak rychle vybrat oblíbené a běžně používané servery.

konečný verdikt

Skvělá volba pro začátečníky a časté uživatele hotspotů.

Avast SecureLine nabízí spolehlivou, základní a základní službu VPN. Snadno se používá, což z něj činí vynikající volbu pro ty, kteří VPN neznají. Je také snadné nastavit, aby se VPN automaticky zapínala, což z ní činí cenově dostupnou volbu pro ty, kteří často navštěvují hotspoty. Bezpečnostní protokoly Avastu jsou stejná bezpečnostní opatření, která používají banky a armáda; vytváření zcela bezpečného připojení, ať jste kdekoli.

brejle

 • Název produktu Avast SecureLine VPN

 • Cena 19.99 $

 • Rychlost (nejrychlejší) 168 Mb / s (testováno na připojení 1 Gb / s)

 • Operační systémy Windows 10, macOS, Android, iOS

 • Zařízení Pět zařízení najednou

 • Umístění serveru 34 zemí

 • Počet serverů 57 XNUMX

 • Streamování dedikovaných serverů (testovaný Netflix, BBC iPlayer)

 • Torrentování Ano, s přepínačem zabití

 • Šifrování 256bitová AES OpenVPN VPN

 • Protokolování Některé protokolování, zpráva o průhlednosti k dispozici

 • Jurisdikce Sídlo společnosti v České republice; kanceláře v Praze, Londýně a Silicon Valley